کرانچار:ماموریت ما از امروز آغاز شده است

کرانچار:ماموریت ما از امروز آغاز شده است

سرمربی تیم ملی فوتبال امید ایران پس از صعود به مرحله نهایی رقابت های مقدماتی المپیک با قدردانی از کلیه عواملی که در این موفقیت تاثیرگذار بودند اظهار داشت:ماموریت ما از همین امروز آغاز شده و برای رسیدن به هدفی بزرگ گام بر می داریم.

به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، کرانچار ابتدا در خصوص بازی های این مرحله گفت:ما در گروهی حضور داشتم که هیچ تیم ضعیفی وجود نداشت و به واقع کار آسانی برای صعود نداشتیم. بررسی وضعیت گروه های دیگر به خوبی نشان می دهد که بعضی از بازی ها با اختلاف گل بسیار زیاد به پایان رسید اما وضعیت گروه ما اینطور نبود. به هر ترتیب هدف ما از اولین روز صدرنشینی و صعود به عنوان تیم اول گروه بود.قطعا شایستگی 9 امتیازی شدن و پیروزی در بازی آخر را داشتیم اما موقعیت های زیادی را از دست دادیم و داور به طور قطع یک پنالتی را از ما گرفت. به هر ترتیب با وجود مشکلاتی که وجود داشت از این مرحله صعود کردیم و حالا باید به فکر حضور قدرتمندانه در دور نهایی بازی ها باشیم.
سرمربی تیم ملی فوتبال امید اضافه کرد:من به این بچه ها ایمان دارم و می دانم که توانایی های زیادی دارند. روند آماده سازی ما در این مرحله مطلوب بود ، بازی های تدارکاتی و اردوهای خوبی برگزار کردیم که به همین دلیل از مسئولان فدراسیون ، وزارت ورزش و کمیته المپیک همچنین کلیه عواملی که در این موفقیت تاثیر داشتند تشکر می کنم. همچنین از رئیس فدراسیون فوتبال تشکر می کنم که در این مدت همیشه به خوبی از تیم ما حمایت کرد و روز گذشته بعد از بازی در رختکن تیم حاضر شد و از کلیه اعضای تیم تشکر کرد. با این وجود آماده سازی برای حضور در مرحله نهایی به مراتب مهمتر خواهد بود. ما کار خودمان را از همین امروز آغاز می کنیم. اولین خواسته مهم استفاده مناسب از تمامی فرصت های فیفا دی است. باید اردوها و بازی های تدارکاتی بسیار خوب و تاثیرگذاری برگزار کنیم. خواسته دیگر این است که برنامه مسابقات لیگ با برنامه های ما در فصل آتی تناسب داشته باشد چون این مسئله برای ما بسیار مهم است و می خواهیم در اردوهای آماده سازی تمامی نفرات را در اختیار داشته باشیم.
کرانچار همچنین گفت:طبیعتا مرحله نهایی رقابت ها آزمون سخت تری است و رقابت فشرده تری وجود خواهد داشت اما تیم ما هم در این مدت می تواند به خوبی خودش را تقویت کند و با قدرت کامل نمایش خوبی در این بازی ها داشته باشد. درهای تیم ملی امید به روی کلیه بازیکنان شایسته باز خواهد بود و تلاش می کنیم در این مدت همچنان کلیه مسابقات در رده های مختلف را با دقت زیر نظر داشته باشیم. در فرصت باقیمانده تلاش می شود با سازماندهی مناسب بهترین نفرات مورد ارزیابی قرار گیرند و با رسیدن به هماهنگی و بلوغ تاکتیکی مناسب وارد دور نهایی رقابت ها در تایلند شویم.

۷ فروردین ۱۳۹۸ ۱۲:۲۹

نظر مخاطبان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

آیکون ایمیل

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.