هجدهمین دوره بازیهای آسیایی - جاکارتا ؛گرایی مدال برنز را بر گردن آویخت

هجدهمین دوره بازیهای آسیایی - جاکارتا ؛گرایی مدال برنز را بر گردن آویخت
نماینده وزن 67 کیلوگرم کشتی فرنگی کشورمان در بازی‌های آسیایی 2018 جاکارتا با پیروزی در دیدار رده‌بندی دومین مدال برنز را برای ایران به ارمغان آورد.

به گزارش خبرنگار اعزامی، رقابت‌های کشتی فرنگی بازی‌های آسیایی 2018 جاکارتا از صبح امروز در اوزان 60 و 67 کیلوگرم آغاز شده است و نمایندگان کشورمان به مصاف حریفان خود رفته‌اند که محمدرضا گرایی در 67 کیلوگرم با پیروی مقابل نماینده تایوان مدال برنز را بر گردن آویخت.

در وزن 67 کیلوگرم  که 16 نفر شرکت کرده‌اند محمدرضا گرایی در دور اول با نتیجه 11 بر 2 حسن عبدالکریم از سوریه را شکست داد. وی در دور دوم به مصاف المورات تسمرادوف، دارنده مدال برنز المپیک و جهان از ازبکستان رفت و در حالی‌که تا ثانیه‌های پایانی با نتیجه 8 بر 5 از حریف عقب بود، موفق شد با ضربه فنی به پیروزی برسد و گام به نیمه‌نهایی گذاشت، اما در این مرحله با نتیجه 10 بر صفر مغلوب آلمات کبیسپایف، دارنده مدال نقره و برنز جهان از قزاقستان شد و شانس حضور در فینال و کسب مدال طلا را از دست داد و به دیدار رده‌بندی رفت.

گرایی در دیدار رده بندی برای کسب مدال برنز به مصاف یینگوا هانگ از چین تایپه رفت که با برتری 11 بر صفر دومین مدال برنز کشتی فرنگی را برای ایران به ارمغان آورد.

پیش از این نیز مهرداد مردانی در وزن 60 کیلوگرم با پیروزی در دیدار رده‌بندی موفق به کسب مدال برنز شده بود.
۳۱ مرداد ۱۳۹۷ ۱۸:۴۶

نظر مخاطبان

نام را وارد کنید
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

آیکون ایمیل

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.