دیدار کیکاوس سعیدی با مشاور وزیر ورزش و جوانان در امور ایثارگران

دیدار کیکاوس سعیدی با مشاور وزیر ورزش و جوانان در امور ایثارگران
دکترکیکاوس سعیدی خزانه دار و ذیحساب کمیته ملی المپیک و مشاور در امورایثارگران کمیته با محمد خرم مشاور وزیر ورزش و جوانان در امور ایثار گران دیدار و گفتگو کرد.
به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک؛دکتر سعیدی ضمن تاکید بر نگاه ویژه رئیس کمیته ملی المپیک بر امور ایثارگران ابراز داشت:به همین منظور و در راستای همسان سازی و هماهنگی با وزارت ورزش و جوانان دیداری با مشاور وزیر محترم ورزش و جوانان در امور ایثار گران داشته تا ضمن بیان نقطه نظرات و دیدگاه های خود و بهره مندی از تجربیات لازم به خدمات دهی هر چه بهتر به ایثارگران و خانواده های این عزیزان در این دو نهاد بپردازیم.
وی ادامه داد:ملت بزرگ ایران خود را مدیون شهدا،جانبازان،آزادگان و ایثارگران می دانند و بر ما واجب است هر آنچه در توان داریم جهت خدمتگزاری به این عزیزان به کار بریم.
مشاور رئیس کمیته ملی المپیک در امور ایثارگران کمیته تصریح کرد:در این نشست مقرر شد جهت تجلیل و پیگیری دغدغه های مربوط به ایثارگران و خانواده های محترمشان راهکارهای لازم تهیه و تدوین تا پس از تایید ریاست محترم کمیته که به جد پیگیر امور مربوط به ایثاگران هستند و تصویب در هیات اجرایی همسو و هماهنگ با وزارت ورزش و جوانان خدمتگزاری به امور ایثارگران را  که وظیفه خود می دانیم با قدرت و سرعت بیشتری نسبت به گذشته ادامه دهیم.

۱۸ مرداد ۱۳۹۷ ۰۹:۲۱

نظر مخاطبان

نام را وارد کنید
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

آیکون ایمیل

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.