تاکید FIVB بر ارتقای کیفیت رسانه‌ای مسابقات ساحلی

تاکید FIVB بر ارتقای کیفیت رسانه‌ای مسابقات ساحلی
فدراسیون جهانی والیبال (FIVB) بر ارتقای کیفیت رسانه ای مسابقات والیبال ساحلی جهان برای افزایش مخاطبان آن تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک و به نقل از سایت فدراسیون والیبال، این موضوع در نشست شورای ساحلی فدراسیون جهانی والیبال از سوی دکتر آری گراسا رئیس فدراسیون جهانی مطرح شد. همچنین در این نشست بر استانداردسازی مراسم اهدای جوایز، انجام مصاحبه های پس از بازی های ساحلی، افزایش استفاده از تکنولوژی (صداگذاری با کیفیت بالا، گرافیک مجازی، چشم عقاب، آمار بازیکنان) و 140 ساعت پخش زنده تلویزیونی تاکید شد.
بر اساس این گزارش، در سال جاری میلادی 43 تورنمنت بین المللی والیبال ساحلی با هفت میلیون و 424 هزار دلار جایزه برگزار شده است که میانگین جایزه هر تورنمنت 172 هزار 651 دلار بوده است.
در این جلسه تاکید شد که مسابقات سه ستاره و چهار ستاره باید 4 زمین مسابقه و دو زمین برای گرم کردن بازیکنان داشته باشد. همه مسابقات (گروه اصلی و انتخابی) در 5 روز برگزار شوند.
همچنین سیستم امتیاز ورودی ساحلی بازان بر اساس معیاری که از اول ژانویه 2018 تعریف شده، حساب می شود. تیم هایی که از 21 روز قبل از شروع مسابقات جدول اصلی در 6 رقابت آخری که شرکت کرده باشند (قهرمانی جهان و تور جهانی) و جزو چهار تیم برتر رقابت ها شده باشند.
ثبت نام رسمی تیم ها در جلسه Preliminary Inquiry یک روز قبل از آغاز مسابقات برگزار خواهد شد و جوایز نقدی تور جهانی 5 ستاره هیچ تغییری نکرده است، اما چهار ستاره و 3 ستاره با کاهش روبرو شد که برای تورنمنت سه ستاره 75 هزار دلار خواهد بود.
سومین دوره مسابقات والیبال ساحلی تور جهانی به میزبانی جمهوری اسلامی ایران از سه شنبه یکم تا شنبه پنجم اسفندماه به میزبانی جزیره کیش برگزار خواهد شد.

۲۹ آذر ۱۳۹۶ ۱۴:۱۱

نظر مخاطبان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

آیکون ایمیل

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.