آغاز اردوی تکواندو دختران برای حضور در گرنداِسلم

آغاز اردوی تکواندو دختران برای حضور در گرنداِسلم
دختران کشورمان که موفق شدند سهمیه حضور در نخستین دوره مسابقات گرنداِسلم را به نام خود ثبت کنند از امروز (یکشنبه) تمرینات خود را برای شرکت در این دوره از رقابت ها در مرکز جهانی تکواندو آغاز می کنند.

به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک و به نقل از سایت فدراسیون تکواندو، نخستین دوره مسابقات "گرند اِسلم" تکواندو اواخر سال جاری میلادی با حضور برترین های تکواندو جهان به میزبانی شهر "ووشی" چین برگزار می‌شود. این رقابت‌ها با حضور بهترین‌های تکواندو جهان در دو گروه زنان و مردان در اوزان المپیکی برگزار خواهد شد که به قهرمان مسابقات 70 هزار دلار، نایب قهرمان 20 هزار دلار و نفر سوم 10 هزار دلار پاداش تعلق می‌گیرد.
دختران کشورمان که توسط ناهید کیانی در وزن 49- کیلوگرم و زهرا پوراسماعیل در وزن 67+ کیلوگرم موفق به کسب سهمیه حضور در این دوره از رقابت ها شدند از امروز (یکشنبه) تمرینات خود را در مرکز جهانی تکواندو آغاز می کنند.
با اعلام سرمربی تیم ملی تکواندو، فاطمه مداحی، طیبه پارسا، مهسا پورمیرزا و فاطمه مصطفایی نیز در این اردو حضور دارند.
هدایت این تیم برعهده مهرو کمرانی به عنوان سرمربی و ریحانه فولادی به عنوان مربی است.
گفتنی است، مسابقات گرنداِسلم در 5 سری به میزبانی "ووشی" چین برگزار می‌گردد. سری اول 9 دی‌ماه (وزن 80- کیلوگرم مردان و 67+ کیلوگرم زنان)، سری دوم 16 دی‌ماه (وزن 68- کیلوگرم مردان و 67- کیلوگرم زنان)، سری سوم 23 دی‌ماه (وزن 80+ کیلوگرم مردان و 49- کیلوگرم زنان)، سری چهارم 30 دی‌ماه (وزن 58- کیلوگرم مردان و57- کیلوگرم زنان) و سری پنجم که به صورت تیمی برگزار می‌شود 7 بهمن‌ماه پیگیری خواهد شد.

۱۲ آذر ۱۳۹۶ ۱۲:۵۹

نظر مخاطبان

نام را وارد کنید
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

آیکون ایمیل

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.