برای شرکت در مسابقات کسب سهمیه گرنداِسلم؛تیم‌ملی تکواندو فردا شب عازم چین می‌شود

برای شرکت در مسابقات کسب سهمیه گرنداِسلم؛تیم‌ملی تکواندو فردا شب عازم چین می‌شود
تیم‌ ملی تکواندو مردان و زنان کشورمان برای حضور در کسب سهمیه گرنداِسلم ساعت 21:10 فردا (یکشنبه) تهران را به مقصد "ووشی" چین ترک می‌کند.

به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک و به نقل از سایت فدراسیون تکواندو، نخستین دوره مسابقات "گرند اِسلم" تکواندو اواخر سال جاری میلادی با حضور برترین های تکواندو جهان به میزبانی شهر "ووشی" چین برگزار می‌شود. این رقابت‌ها با حضور بهترین‌های تکواندو جهان در دو گروه زنان و مردان در اوزان المپیکی برگزار خواهد شد که به قهرمان مسابقات 70 هزار دلار، نایب قهرمان 20 هزار دلار و نفر سوم 10 هزار دلار پاداش تعلق می‌گیرد.
بر همین اساس برای تکمیل سهمیه حضور در اولین دوره مسابقات گرند اِسلم، مسابقات انتخابی برای تعیین 3 سهمیه باقی‌مانده (در هر 4 وزن) این رویداد از 2 آذرماه به مدت دو روز در شهر "ووشی" چین برگزار خواهد شد که تیم‌ملی کشورمان برای حضور در این رقابت‌ها در دو گروه مردان و زنان ساعت 21:10 فردا(یکشنبه) تهران را به مقصد محل برگزاری ترک می‌کند.
حمیدرضا هادیان، هادی تیران ولی پور و ابراهیم صفری در وزن 58- کیلوگرم، ابوالفضل یعقوبی، میرهاشم حسینی و سروش احمدی در وزن 68- کیلوگرم، مهدی خدابخشی و عرفان ناظمی در وزن 80- کیلوگرم و احمد محمدی در وزن 80+ کیلوگرم ترکیب تیم ملی مردان تکواندو کشورمان را تشکیل می دهند.
هدایت این تیم اعزامی برعهده مهدی بی باک به عنوان سرمربی و مهرداد یوسفی به عنوان مربی است.
همچنین در بخش زنان ناهید کیانی و سودابه پورصادقی در وزن 49- کیلوگرم، پریسا جوادی و مهسا پورمیرزا در وزن 57- کیلوگرم، مبینا بابالو در وزن 67- کیلوگرم، فاطمه مصطفایی و زهرا پوراسماعیل در وزن 67+ کیلوگرم نفرات حاضر در تیم هستند.
هدایت این تیم برعهده مهرو کمرانی به عنوان سرمربی و ریحانه فولادی به عنوان مربی است.
همچنین با درخواست سه نفر از قهرمانان و موافقت سازمان تیم های ملی و کادر فنی بهزاد ایلخانی، ملیکا میرحسینی و زهرا شیدایی نیز به این مسابقات اعزام می شوند.

۲۷ آبان ۱۳۹۶ ۱۱:۳۲

نظر مخاطبان

نام را وارد کنید
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

آیکون ایمیل

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.