حضور رییس و دبیر کل کمیته ملی المپیک در فدراسیون جودو

حضور رییس و دبیر کل کمیته ملی المپیک در فدراسیون جودو
صبح امروز کیومرث هاشمی رییس کمیته ملی المپیک و شاهرخ شهنازی دبیر کل کمیته با حضور در فدراسیون جودو با محمد درخشان دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک و به نقل از سایت فدراسیون جودو وکوراش؛در ابتدای این نشست هاشمی ضمن قدردانی از تلاشهای محمد درخشان جهت ایجاد آرامش در فدراسیون و همچنین ارائه برنامه های خود برای رشد و توسعه هر چه بیشتر این رشته المپیکی عنوان داشت:بدون تردید حضور جنابعالی در این فدراسیون با توجه به سابقه مدیریتی   خوبی که در اذهان جودو و ورزش کشور دارید می تواند اثباب خیر برای این رشته گردد چرا که در زمان مدیریت شما در سالهای گذشته جودو موفقیتهای بسیاری در عرصه داخلی و خارجی کسب کرده و با حضور مجدد در راس فدراسیون می توان در آینده ای نزدیک شاهد رشد و درخشش دوباره این رشته بود.
وی ادامه داد:با توجه به اینکه رییس فدراسیون جودو در فدراسیون جهانی فردی شناخته شده ای است امیدواریم ازاین فرصت جهت تعامل بیشتر و رشد و توسعه جودو کشور نهایت بهره را برده و کمیته ملی المپیک نیز با حداکثر توان در کنار این فدراسیون خواهد بود. البته در کنار استفاده از پتانسیل های بین المللی باید از امکانات داخلی هم حداکثر استفاده را برد. به طور مثال در زمینه همکاری با آموزش و پرورش می‌توان گام های موثری برداشت.
سپس محمد درخشان ضمن ارائه برنامه های خود برای رشد و توسعه ابعاد همگانی و قهرمانی جودو ابراز داشت:برنامه گسترده ای برای ایجاد،رشد و توسعه پایگاههای قهرمانی جودو در استانهای دارای پتانسیل را داریم و با حمایت وزارت ورزش و کمیته و انگیزه و حمایتهایی که در بین اهالی جودو دیده می شود قطعا خواهیم توانست در آینده ای نزدیک با برنامه ریزی و صبر و بردباری انتظارات مسئولین و مردم عزیز را برآورده کنیم.
درخشان در خاتمه توضیحاتی نیز در خصوص برنامه سازمان تیمهای ملی و کارهای در دست اقدام فدراسیون جهت رشد و توسعه هر جه بیشتر این رشته داد و عنوان داشت: امروز جودو برای رسیدن به اهداف خود نیاز به آرامش و زمان دارد و بدون تردید حمایت های وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک باعث قوت قلب اهالی جودو خواهد بود. برنامه ها در عرصه قهرمانی و سازمان تیم های ملی به خوبی در حال پیگیری است و چیدمان این سازمان به نحوی است که بتوانیم از تمام پتانسیل های موجود استفاده کنیم.

۱۷ آبان ۱۳۹۵ ۱۱:۲۵

نظر مخاطبان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

آیکون ایمیل

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.