رقابت‌های جهانی گزینشی کشتی المپیک - مغولستان؛قاسمی با ضربه فنی به نیمه نهایی رسید/ یک گام تا سهمیه المپیک

رقابت‌های جهانی گزینشی کشتی المپیک - مغولستان؛قاسمی با ضربه فنی به نیمه نهایی رسید/ یک گام تا سهمیه المپیک
امیر قاسمی منجزی با پیروزی در مرحله یک‌چهارم نهایی رقابت‌های جهانی گزینشی کشتی المپیک 2016 برزیل گام به نیمه‌نهایی گذاشت.

به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک رقابت‌های جهانی گزینشی کشتی فرنگی المپیک 2016 برزیل از ساعت 4:30 بامداد امروز (جمعه) در اولان باتور مغولستان آغاز شده است که امیر قاسمی منجزی، نماینده 130 کیلوگرم کشورمان با پیروزی مقابل حریفانش به نیمه نهایی رسید.

در وزن 130 کیلوگرم که 17 نفر وزن کشی کرده‌اند، امیر قاسمی منجزی در دور اول دیل ریو از آرژانتین را با نتیجه 4 بر صفر شکست داد. وی در دور دوم نیز با نتیجه 2 بر صفر بالینت لام از مجارستان را مغلوب کرد تا در مرحله یک‌چهارم نهایی به مصاف مامی‌جان عبدالله‌یف از ازبکستان برود. قاسمی که چندی پیش در مرحله نیمه‌نهایی قهرمانی آسیا این کشتی‌گیر را با نتیجه 3 بر صفر شکست داده بود در این دیدار نیز در حالی که با نتیجه یک بر صفر از حریفش عقب بود در نهایت با ضربه فنی به پیروزی رسید و گام به نیمه نهایی گذاشت.
قاسمی در این مرحله با چوگوشویلی از بلاروس دارنده مدال برنز اروپا و بازی‌های اروپایی مبارزه خواهد کرد.
نفرات اول تا سوم هر وزن در این رقابت‌ها سهمیه حضور مستقیم در المپیک 2016 برزیل را کسب می‌کنند. آخرین مرحله مسابقات گزینشی المپیک روزهای 17 تا 19 اردیبهشت ماه در شهر استانبول ترکیه برگزار خواهد شد.

۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۸:۴۸

نظر مخاطبان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

آیکون ایمیل

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.