مربی رکورددار پرتاب دیسک ؛خیاطی ستاره دوومیدانی بانوان می شود!

مربی رکورددار پرتاب دیسک ؛خیاطی ستاره دوومیدانی بانوان می شود!
مربی فاطمه خیاطی پیش از اعزام این ورزشکار به رقابتهای قهرمانی آسیا می گوید: فاطمه خیاطی آینده درخشانی در دوومیدانی بانوان دارد.

به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک و به نقل از سایت فدراسیون دوومیدانی ؛مسعود بنوان در خصوص وضعیت فعلی بانوی رکورددار پرتاب دیسک کشور اظهار داشت: فاطمه هنوز تا یک سال آینده جوان است و بیش از 60 درصد تمرینات فنی و بدنسازی را پشت سر نگذاشته، اما با جابجایی رکورد ملی در چند رقابت متمادی، امید دوومیدانی در سال های آینده است.او با توانایی های بالایی که دارد می تواند ستاره دوومیدانی بانوان در سال های آینده باشد.

بنوان درباره عملکرد احتمالی شاگرد و خواهرزاده خود در رقابتهای قهرمانی آسیا عنوان داشت: فکر می کنم فاطمه کم سن و سال ترین پرتابگر این دوره از رقابتهای قهرمانی آسیا باشد. این میدان برای او صرفا برای کسب تجربه است و فدراسیون دوومیدانی با آینده نگری خود، این فرصت را در اختیار جوان رکورد دار پرتاب دیسک قرار داده تا در آینده ضمن پیشرفت، از تجربه این میدان آسیایی برای کسب مدال آوری استفاده کند.

وی در پایان گفت: به نظرم فاطمه در دنیای قهرمانی راه زیادی پیش رو دارد و با تمام محدودیت هایی که بانوان با آن روبرو هستند حضور پررنگی دارد و به کوچکترین حمایت ها بهترین پاسخ را می دهد. در هیات دوومیدانی استان همدان من تنها فردی نیستم که در خصوص این ورزشکار خوش آتیه تصمیم گیری می کنم و خوشبختانه تیم فنی بسیار قوی با خرد جمعی و اخذ بهترین تصمیم ها مارا یاری می کنند.

لازم به یادآوری است که فاطمه خیاطی پرتابگر دیسک کشورمان رکورددار این ماده در رده سنی جوانان است.

۱۰ خرداد ۱۳۹۴ ۰۹:۲۴

نظر مخاطبان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

آیکون ایمیل

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.