واترپلو توسعه جهانی - تهران؛حامد دایی تقی : داوران ایرانی چیزی از خارجی ها کم ندارند

واترپلو توسعه جهانی - تهران؛حامد دایی تقی : داوران ایرانی چیزی از خارجی ها کم ندارند
داور ایرانی مسابقات فیناترافی در خصوص سطح کیفی قضاوت داوران ایران نسبت به داوران خارجی در رقابت های فینا ترافی گفت: داوران ایرانی چیزی از خارجی ها کم ندارند.

به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک و به نل از سایت فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو: مسابقات واترپلو توسعه جهانی فینا ترافی فرصتی شد تا داوران بین المللی ایران نیز در این رقابت ها خود را محک بزنند.
حامد دایی تقی داور کشورمان درباره قضاوت داوران ایرانی در فینا ترافی گفت: خوشبختانه ۲ داور ایرانی حاضر در این رقابت ها تا کنون عملکرد بسیارخوبی را از خود به نمایش گذاشته و قضاوت های خوبی را ارائه کردند.

وی ادامه داد: اعتقاد دارم داوران ایرانی چیزی از داوران خارجی کم ندارند و البته اگر شرایط فرآهم باشد آنها حرف های زیادی برای گفتن در تورنمنت های جهانی دارند.

وی افزود: امیر آذرخش و امیرحسین صفا بخش ۲ داور ایرانی در مسابقات فینا ترافی هستند که عملکرد آنها می توانند نوید بخش روزهای خوب برای داوری ایران باشد.

دایی تقی درباره پیش بینی خود از نتیجه گیری ایران در مسابقات فیناترافی عنوان کرد: ایران در این مسابقات یک سر و گردن از سایر رقبا خود جلوتر است و معتقدم آنها باید

۶ خرداد ۱۳۹۴ ۰۹:۰۶

نظر مخاطبان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

آیکون ایمیل

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.