رقابتهای تکواندو قهرمانی جهان؛ادامه پیروزی‌های پرامتیاز حجی‌زواره

رقابتهای تکواندو قهرمانی جهان؛ادامه پیروزی‌های پرامتیاز حجی‌زواره
دومین روز از رقابتهای تکواندوی قهرمانی جهان آغاز و مسعود حجی زواره نماینده وزن 74- کیلوگرم کشورمان در دومین مبارزه خود در شیاپ چانگ روسیه برابر نماینده کرواسی به برتری رسید.

به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک و به نقل از سایت فدراسیون تکواندو، بیست و دومین دوره مسابقات تکواندوی قهرمانی جهان (G12) به روز دوم رسید و مرحله مقدماتی رقابتهای اوزان 49- کیلوگرم زنان و 74- کیلوگرم مردانِ، در ورزشگاه "تراکتور" شهر چلیابیسنک در حال پیگیری است.

مسعود حجی زواره، تکواندوکار شایسته کشورمان در وزن 74- کیلوگرم در اولین مبارزه خود در این رقابتها به مصاف "چنوف زاکاریا" از الجزایر رفت و در یک مبارزه یکطرفه و در پایان راند دوم با نتیجه 13 بر صفر به برتری رسید و راهی مرحله بعد شد.

تکواندوکار شایسته کشورمان در ادامه با "تونی کانت" از کرواسی مبارزه کرد که با نتیجه 16 بر 7 برنده از شیاپ‌ چانگ خارج شد و با اقتدار به دور سوم راه یافت.

"رائول مارتینز گارسیا" حریف بعدی حجی زواره در این رقابتها خواهد بود. نماینده اسپانیا تاکنون یکبار در مسابقات آزاد آلمان با مسعود رقابت کرده که با نتیجه 6 بر 5 به برتری دست یافته است.
گفتنی است؛ امشب همچنین مرحله نیمه نهایی و نهایی وزن 58- کیلوگرم برگزار می‌شود که فرزان عاشورزاده برای راهیابی به فینال رقابتهای وزن دوم باید با نماینده کشور میزبان "روسلان پاسیف" (دارنده مدال برنز رقابتهای قهرمانی اروپا) مبارزه کند.

۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۴:۵۶

نظر مخاطبان

نام را وارد کنید
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

آیکون ایمیل

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.