روزدوم رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی آسیا؛رقابت ایران و قزاقستان برای کسب عنوان قهرمانی

روزدوم رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی آسیا؛رقابت ایران و قزاقستان برای کسب عنوان قهرمانی
در روز دوم رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی آسیا (یکشنبه 20 اردیبهشت ماه) سه نماینده کشورمان به دیدار فینال راه یافتند و دو نماینده دیگر در دیدار رده بندی حضور دارند.

به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک و به نقل از سایت فدراسیون کشتی، محمدعلی گرایی، یوسف قادریان و مهدی علیاری کشتی گیران اوزان 66، 80 و 98 کیلوگرم کشورمان با شکست تمامی حریفان به دیدار فینال راه یافتند.

پیام بویری و بشیر باباجان زاده کشتی گیران وزن های 75 و 130 کیلوگرم نیز در دیدار رده بندی حضور دارند.

تیم ایران در رقابت های روز نخست نیز توسط رامین طاهری در وزن 71 کیلوگرم صاحب یک مدال طلا شده بود و داود عابدین زاده کشتی گیر وزن 85 کیلوگرم نیز به دلیل مصدومیت پنجم شد. حاجی پور در وزن 59 کیلوگرم نیز از دور رقابت ها کنار رفت.

تیم ایران برای کسب عنوان قهرمانی تیم قزاقستان را پیش رو دارد و کشتی رودرروی پیام بویری با حریف قزاق و کشتی بشیر باباجان زاده مقابل حریف هندی در دیدار رده بندی و کشتی های فینال قادریان و علیاری مقابل حریفان چینی نیز نتایج مستقیمی بر حضور تیم ایران بر روی سکوی قهرمانی این رقابت ها خواهد داشت.

محمدعلی گرایی کشتی گیر جوان کشورمان که برای اولین بار پای در میدان آسیایی در وزن 66 کیلوگرم بزرگسالان را می گذارد در دیدار فینال ریو هان سو قهرمان بازی های آسیایی 2014 و قهرمان مسابقات جهانی 2013 را پیش رو دارد.

۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۵:۱۴

نظر مخاطبان

نام را وارد کنید
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

آیکون ایمیل

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.