چو هی ووک رئیس کنفدراسیون دوچرخه سواری آسیا ؛تور دوچرخه سواری ایران - آذربایجان نویدبخش به پا خواستن یکی از غول های آینده دار این رشته ورزشی در آسیا و جهان خواهد بود

چو هی ووک رئیس کنفدراسیون دوچرخه سواری آسیا ؛تور دوچرخه سواری ایران - آذربایجان نویدبخش به پا خواستن یکی از غول های آینده دار این رشته ورزشی در آسیا و جهان خواهد بود
چو هی ووک رئیس کنفدراسیون دوچرخه سواری آسیا و نایب رئیس اتحادیه بین المللی دوچرخه سواری در پیام خود به سی و امین دوره تور بین المللی دوچرخه سواری ایران (آذربایجان) در سال 2015 گفت : تور دوچرخه سواری ایران - آذربایجان نویدبخش به پا خواستن یکی از غول های آینده دار این رشته ورزشی در آسیا و جهان خواهد بود.

 

به گزارش روابط عمومی  کمیته ملی المپیک و به نقل از سایت فدراسیون دوچرخه سواری؛وی در پیام خود آورده است : بسیار مسرورم که شاهد برگزاری سی امین دوره تور دوچرخه سواری ایران (آذربایجان) در جمهوری اسلامی ایران باشم. این مهم در حالی اتفاق می افتد که تنها چند ماه از مسابقات قهرمانی آسیا در بخش جاده می گذرد که به طور بسیار موفقیت آمیزی در ماه فوریه در کشور تایلند برگزار شد. در آنجا نماینده ی جمهوری اسلامی ایران یکی از بزرگترین فدراسیون های ملی عضو کنفدراسیون موفقیت فوق العاده ای در رده بندی مدالی به دست آورد و من مایلم درودهای گرم خود را نثار ورزشکاران مستعدی نمایم که از اقصی نقاط ایران ، آسیا و جهان ]برای برگزاری آن مسابقات[ گرد هم آمدند.

رئیس کنفدراسیون دوچرخه سواری آسیا افزوده است : با در نظر داشتن موفقیت فوق تصور دوره­ی بیست و نهم تور دوچرخه سواری ایران ، در معیت مسئولین کشوری و استانی بار دیگر بدون شک مسابقه­ ی امسال را در سطح یکی از با کیفیت­ ترین مسابقات دوچرخه­ سواری جاده برگزار خواهند نمود.

چو هی ووک افزوده است : از طرف کنفدراسیون دوچرخه سواری آسیا (ACC)، مایلم اطمینان دهم که این تور – بدون تردید درهای مناطق رویایی و متنوع این سرزمین زیبا را بار دیگر بر روی شما باز خواهد نمود و نمایش دوچرخه سواری در ایران همراه با ابتکار و انرژی مثبت در راستای رشد ورزش دوچرخه سواری نویدبخش به پا خواستن یکی از غول های آینده دار این رشته ورزشی در آسیا و جهان خواهد بود .

وی در پایان آورده است : علاقمندم مراتب سپاس و امتنان خویش را نثار تمامی گروه های درگیر در این مسابقه به خاطر مشارکت و نقش بی ­بدیلشان در رشد و توسعه همه جانبه­ ی این تور دوچرخه ­سواری به شکل کنونی شده اند ابراز نمایم و قدردانی عمیق خود را به تمامی مؤسسات ورزشی ، اسپانسرها ، داوطلبان ، کمیته برگزار کننده و افراد بی­شمار دیگری که پشت صحنه تلاشی طاقت فرسا و بی­وقفه برای بر جای نهادن این میراث ارزشمند انجام داده اند ، تقدیم نمایم. برای همه آنها سلامتی و موفقیت آرزومندم.

سی امین دوره تور دوچرخه سواری بین المللی ایران - آذربایجان از 7 خرداد الی 12 خرداد در مسیر استانهای آذربایجانشرقی ، اردبیل و آذربایجانغربی برگزار خواهد شد.

روز 7 خرداد رکابزنان مسیر تبریز به مشکین شهر را رکاب خواهند زد در ادامه مرحله دوم تور در مسیر سرعین به تبریز برگزار خواهد شد.

مرحله سوم در مسیر تبریز به ارومیه و تور سی ام وارد استان آذربایجانغربی خواهد شد و در مرحله چهارم رکابزن مسیر ارومیه به شبستر را طی خواهند کرد.

در مرحله پنجم کاروان تور از شبستر به جلفا ترانسفر میشوند و رکابزنان مسیر جلفا به کلیبر ( منطقه آینالو ) را رکاب می زنند و به تبریز ترانسفر شده و به تبریز باز میگردند و در مرحله نهایی و ششم در داخل شهر تبریز روز 12 خرداد برگزار خواهد شد.

 
 

۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۱۳

نظر مخاطبان

نام را وارد کنید
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

آیکون ایمیل

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.