برگزاری نشست مشترک کمیته ملی المپیک و فدراسیون دانشجویی

برگزاری نشست مشترک کمیته ملی المپیک و فدراسیون دانشجویی
نشست مشترک مسئولان کمیته ملی المپیک و فدراسیون دانشجویی جهت اعزامی نمایندگان کشورمان به بیست و هشتمین دوره رقابتهای یونیور سیاد جهانی کره جنوبی صبح امروز در سالن جلسات کمیته ملی المپیک برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک؛این نشست با حضور کیومرث هاشمی رئیس و شاهرخ شهنازی دبیر کل کمیته ملی المپیک و اصغر رحیمی رئیس مرکز نظارت بر تیمهای ملی و پورکیانی سرپرست فدراسیون دانشجویی و دیگر مسئولان این فدراسیون برگزار گردید.
در این نشست در خصوص چگونگی برنامه ریزی برای حضور قدرتمندانه در یونیورسیال  جهانی بحث و تبادل نظر شد تا ضمن تبیین اهداف فدراسیون دانشجویی در اعزام یک کاروان کیفی به این بازیها، برنامه های آماده سازی فدراسیونها مورد بررسی قرار گرفت.
مسئولین کمیته ملی المپیک در جلسه فوق ضمن تاکید بر اهمیت آماده سازی و اعزام دانشجویان به رقابتهای جهانی یونیورسیال  و حضور قدرتمندانه در این بازیها آمادگی خود را برای حمایت از کاروان اعزامی کشورمان اعلام نمودند.
پورکیانی سرپرست فدراسیون دانشجویی نیز در ابتدا سیاست های وزارت علوم و فدراسیون دانشجویی را در اعزام کاروان دانشجویی را اعلام کرده و در نهایت مقرر شد فدراسیونها اردوهای فنی خود را ادامه دهند و با تکرار این جلسات هماهنگی لازم در خصوص اعزام انجام پذیرد.

۱۲ اسفند ۱۳۹۳ ۱۵:۵۴

نظر مخاطبان

نام را وارد کنید
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

آیکون ایمیل

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.