در پی موفقیت کاروان ورزشی ایران در بازیهای آسیایی اینچئون،المپیک نوجوانان نانجینگ و بازیهای ساحلی تایلند؛تمجید رئیس شورای المپیک آسیا از ورزش ایران

در پی موفقیت کاروان ورزشی ایران در بازیهای آسیایی اینچئون،المپیک نوجوانان نانجینگ و بازیهای ساحلی تایلند؛تمجید رئیس شورای المپیک آسیا از ورزش ایران
رییس شورای المپیک آسیا ضمن تمجید ازعملکرد کاروان ورزشی ایران در چهارمین دوره بازیهای آسیایی ساحلی، روند ورزش کشورمان را رو به پیشرفت دانست.

شیخ احمد الفهد الصباح در گفتگو با خبرنگار اعزامی به پوکت در خصوص چهارمین دوره بازیهای آسیایی ساحلی اظهار داشت: انصافا بازیهای ساحلی این دوره، از کیفیت و کمیت بسیار بالایی برخوردار بود و شاهد بودیم که تعداد ورزشکاران و حضور کاروانهایی آماده و قدرتمند چقدر سطح مسابقات را بالا برده بود.
وی ادامه داد: تردیدی ندارم که چندین مسابقه از این رویداد مهم بزودی جهانی خواهد شد و به شخصه از نزدیک شاهد بودم که چقدر فاصله ها کم و رقابتها حساس بود.
رییس انجمن کمیته های ملی المپیک جهان ( ANOC ) در خصوص عملکرد کاروان ورزشی ایران اظهار داشت: ورزش ایران در بازیهای آسیایی اینچئون،المپیک نوجوانان و بویژه ساحلی پوکت نشان داد که به ثبات و آرامش خوبی دست یافته و می رود که به پیشرفتها و موفقیتهای خوبی دست یابد. من به مسئولین کمیته ملی المپیک به خاطر ایجاد این فضا تبریک می گویم.
شیخ احمد در پایان گفت: بدون شک ایران با این روند می تواند در المپیک 2016 ریودوژانیرو عنوانی بهتر از لندن بدست آورده و جزو کشورهای موفق آسیا در این رویداد مهم و بزرگ باشد و شورای المپیک آسیا با اذعان به توانایی و پتانسیل ورزش ایران همانند همیشه حمایتهای خود را از این کشور بعمل خواهد آورد.

۴ آذر ۱۳۹۳ ۱۰:۰۰

نظر مخاطبان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

آیکون ایمیل

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.