معاون ورزش بانوان وزارت ورزش:به آینده ورزش بانوان فدراسیون انجمنهای ورزشی خوشبینم

معاون ورزش بانوان وزارت ورزش:به آینده ورزش بانوان فدراسیون انجمنهای ورزشی خوشبینم
معاون ورزش بانوان وزارت ورزش در مراسم معارفه نواب رییس بانوان فدراسیون انجمنهای ورزشی گفت:با توجه به ویژگیهای منحصر به فرد انجمنهای ورزشی به آینده ورزش بانوان در این فدراسیون بسیار خوشبین هستم.
به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک و به نقل از سایت فدراسیون انجمنهای ورزشی، خانم رباب شهریان با بیان این مطلب افزود:این فدراسیون به دلیل تعدد رشته ها متناسب با سلایق مختلف و میزان علاقه مندی جوانها و از همه مهمتر رییس دلسوز و حامی ورزش بانوان که درایت و محبوبیت زیادی در ورزش کشور دارد مطمئنا در این بخش به موفقیت می رسد و گسترش و پیشرفت ورزش بانوان در این فدراسیون روز به روز افزایش خواهد داشت. 
وی اذعان داشت:خانم ضیا بخش به عنوان نایب رییس بانوان این فدراسیون از کارشناسان مجرب وزارت ورزش محسوب می شود که با انگیزه و انرژی می تواند در راستای اهداف توسعه ورزش بانوان در این فدراسیون منشا خدمت باشد. 
شهریان سیاست وزارت ورزش در قبال ورزش بانوان را بسیار مثبت خواند و گفت:حمایت از ورزش بانوان یکی از رکنهای اصلی وزارت ورزش است که دکتر گودرزی روی این مهم تاکید دارند و ایجاد کار بنیادی و پشتیبانی از ورزش قهرمانی و همگانی بانوان در دستور کار است و امیدوارم که فدراسیون انجمنهای ورزشی با توجه به ظرفیتهای موجود از این فرصته انهایت استفاده را ببرد و شخصا به عنوان عضو خدمتگزار ورزش بانوان از فعالیتهای بانوان این فدراسیون اکتیو و با برنامه حمایت خواهم کرد. 
او اضافه کرد:طبق فرموده مقام معظم رهبری که اظهار داشتند" افتخار می کنم که یک زن با حجاب و مسلمان ایرانی روی سکوی قهرمانی قرار می گیرد" باید بگویم این برای ما باعث خوشنودی است که در بازیهای اسیایی اینچئون شانس صد در صدی مدال در چند رشته بانوان را داریم و انتظار داریم که بانوان شما هم در مباحث بین المللی فعال شوند و از آقای علیپور می خواهم که در کرسیهای بین المللی،راس انجمنها و حتی هیات ها از بانوان استفاده کنند . 
شهریان در پایان گفت: از برگزاری جشنواره بانوان در این فدراسیون استقبال می کنیم و لازم است از فعالیتهای اقای مهربان به عنوان دبیر زحمتکش و حامی ورزش بانوان فدراسیون قدردانی نمایم.

۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۸:۲۶

نظر مخاطبان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

آیکون ایمیل

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.