لیلا رجبی: به دنبال بهترین نتیجه در مسابقات جهانی هستم

لیلا رجبی: به دنبال بهترین نتیجه در مسابقات جهانی هستم
لیلا رجبی رکورددار پرتاب وزنه ایران گفت: بهترین ورزشکاران در روسیه حاضر خواهند شد و من می خواهم در این رقابت ها نتیجه شایسته ای را به دست آورم.
به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک و به نقل از سایت فدراسیون دو و میدانی لیلا رجبی ملی پوش المپیکی کشورمان افزود: بعد از المپیک تمرین هایم ادامه داشت و سعی کردم آمادگی ام حفظ شود و توانستم در مسابقات مختلف نتایج قابل قبولی را به دست بیاورم.
وی خاطر نشان کرد: در مسابقات قهرمانی باشگاههای کشور توانستم با پرتاب 18 متر و 14 سانتی متر رکورد ملی ایران را بزنم و ورودی B مسابقات را کسب کنم.
دارنده مدال نقره مسابقات داخل سالن آسیا در سال 2012 در خصوص رقابت های جهانی روسیه افزود: بهترین ورزشکاران جهان در روسیه حضور دارند و به دنبال مدال و رکورد هستند. این مسابقات سطح بالایی دارد و با برنامه تمرینی مناسبی که دارم امیدوارم بهترین عملکرد را در این رقابت ها داشته باشم.
گفتنی است : مسابقات جهانی دوومیدانی روسیه 10 تا 27 مرداد ماه سال جاری در مسکو برگزار خواهد شد و ورودی A در ماده پرتاب وزنه زنان 18 متر و 30 سانتی متر و ورودی B آن 17 متر و 20 سانتی متر است
شایان ذکر است : لیلا رجبی مدال طلای بازی های داخل سالن آسیا در سال 2009، مدال طلای مسابقات داخل سالن آسیا در سال 2010 و مدال برنز مسابقات قهرمانی آسیا در سال 2011 را در کارنامه خود دارد.

۶ خرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۳۶

نظر مخاطبان

نام را وارد کنید
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

آیکون ایمیل

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.