رقابت 21 بازیکن برای پیراهن تیم ملی والیبال جوانان

رقابت 21 بازیکن برای پیراهن تیم ملی والیبال جوانان
مرحله دوم اردوی تیم ملی والیبال جوانان ایران در حالی در باشگاه سایپا در جریان است که تعداد اردونشینان به 21 نفر رسید.
به گزارش روابط عمومی  کمیته ملی المپیک و به نقل از سایت فدراسیون والیبال، تیم ملی جوانان ایران که خود را برای حضور در رقابت های جهانی جوانان آماده می کند همچنان در اردوی دوم به سر می برد. کادر فنی این تیم با برگزاری دو نوبت تمرین در صبح و عصر در باشگاه سایپا در نظر دارد تا بازیکنان را به شرایط آمادگی بدنی بالایی برساند. این تیم تا 21 اردیبهشت در نوبت صبح به انجام تمرینات وزنه و هوازی و عصرها به انجام تمرینات توپی و تاکتیکی می پردازند.
با صلاحدید کادر فنی و اضافه شدن ابوالفضل قلی پور تعداد بازیکنان حاضر در اردو به عدد 21 بازیکن رسید. رضا رزاقی، مصطفی باقری، سالار حیدری، محمدرضا فتاحی، رسول شهسواری، علیرضا نصر اصفهانی، میلاد عبادی پور، آرش تقوی، قاسم کارخانه، سپهر حیدری، سعید تقوی، جواد حسین آبادی، علی جعفری، محمد فلاح، محمد رضی پور، سعید آقاجانی، حسن رجب زاده، سینا غریب خانی، محمد میرزایی و علی رشیدی سایر بازیکنان هستند.
با توجه به استراحت یک روز تیم ملی بزرگسالان، جوانان والیبالیست کشورمان تمرین عصر امروز خود را با طراوت خاصی در سالن والیبال محموعه ورزشی آزادی برگزار کردند. بازیکنان ابتدا زیر نظر کادر فنی به گرم کردن و تمرینات توپی دریافت و اسپک پرداختند و سپس دکتر نفر زاده سرمربی این تیم بازیکنان را به دو گروه تقسیم کرد تا به  بازی کردن بپردازند.
هاشمی سرپرست تیم ملی جوانان در خصوص این اردو گفت: قرار است با هماهنگی فدراسیون چند دیدار تدارکاتی برای تیم ملی جوانان کشورمان در نظر گرفته شود تا بازیکنان پیش از حضور در مسابقات جهانی به شرایط ایده آل مدنظر کادر فنی برسند. در هر حال بازی دوستانه داخلی قطعا خواهیم داشت و بازی خارجی هم برای مراحل بعدی اردو پیش بینی می شود.
مسابقات والیبال قهرمانی جوانان جهان از 1 تا 10 شهریور ماه به میزبانی ترکیه برگزار می شود.
تاریخ درج مطلب: ۱۹:۱۷
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۲:۴۲

نظر مخاطبان

نام را وارد کنید
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

آیکون ایمیل

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.