جودوکاران امشب راهی بانکوک می شوند

جودوکاران امشب راهی بانکوک می شوند
اعضای تیم ملی جودو برای حضور در رقابتهای جودو قهرمانی آسیا شامگاه سه شنبه تهران را به مقصد بانکوک ترک خواهد کرد.

 به گزارش روابط عمومی  کمیته ملی المپیک و به نقل از سایت فدراسیون جودو و کوراش ، تیم ملی جودو کشورمان با ترکیبی کامل برای حضور در بیست و یکمین دوره رقابتهای قهرمانی آسیا ساعت 22 سه شنبه شب تهران را به مقصد بانکوک ترک خواهد کرد. این رقابتها از روز جمعه 30 فروردین ماه با برگزاري مبارزات اوزان سبک آغاز شده و یکشنبه اول اردیبهشت ماه با انجام مسابقات در بخش تیمی به پایان می رسد.
بهزاد وحدانی ، احسان بهرامیان ، قاسم نوری زاده ، سعید ملایی ، الیاس علی اکبری ، امیر قاسمی نژاد ، سعید مرادی ، محمد جمالی ، جواد محجوب و جعفر پهلوانی اعضای تیم ملی اعزامی به این مسابقات هستند. مسعود حاجی آخوندزاده و مسعود خسروی نژاد به عنوان مربی ، علی محمد عزیزی به عنوان داور ، آرش میراسماعیلی به عنوان مدیر فنی تیم ملی و محمدعلی رستگار رئیس فدراسیون به عنوان سرپرست تیم اعزامی را همراهی خواهند کرد.

براساس برنامه اعلام شده قرعه کشی این مسابقات عصر پنجشنبه 29 فروردین ماه انجام خواهد شد. پس از پایان مراسم قرعه کشی جودوکاران اوزان سبک وزنکشی کرده و مبارزات خود را از روز جمعه آغاز می کنند. جودوکاران اوزان سنگین هم عصر جمعه 30 فروردین ماه وزنکشی کرده و شنبه 31 فروردین مبارزات خود را انجام می دهند. رقابتهای بخش تیمی نیز روز یکشنبه اول اردیبهشت ماه برگزار خواهد شد.
تیم ملی جودو کشورمان دوره قبلی این مسابقات با کسب یک مدال طلا توسط محمدرضا رودکی ، یک نقره توسط جواد محجوب و یک برنز توسط امیرقاسمی نژاد در بخش مردان به عنوان سوم دست یافت.

 

۲۷ فروردین ۱۳۹۲ ۱۱:۰۰

نظر مخاطبان

نام را وارد کنید
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

آیکون ایمیل

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.