مرحله اول انتخابی تیم کشتی آزاد نوجوانان – تهران؛نفرات برتر مشخص شدند

مرحله اول انتخابی تیم کشتی آزاد نوجوانان – تهران؛نفرات برتر مشخص شدند
نفرات برتر مرحله اول رقابتهای انتخابی تیم کشتی آزاد نوجوانان گرامیداشت 12 فروردین ماه "روز جمهوری اسلامی" مشخص شدند.

به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک و به نقل از سایت  فدراسیون کشتی، مرحله اول رقابتهای انتخابی تیم کشتی آزاد نوجوانان گرامیداشت روز جمهوری اسلامی طی روزهای 15 و 16 فروردین ماه با شرکت 245 کشتی گیر از 30 استان طی 9 دور با انجام 302 کشتی در سالن شهدای هفتم تیر تهران برگزار شد و در پایان نفرات برتر مشخص شدند.
- اسامی نفرات برتر شرح زیر است:
42 کیلوگرم: 1- رضا مهاجری (مازندران) 2- افشین رحمانی (مازندران) 3- عرفان آئینی (تهران) 4- علیرضا سرلک (لرستان) 5- میلاد عبدی (همدان) 6- علیرضا کشاورز (فارس)

46 کیلوگرم: 1- مهدی کارگشا (مازندران) 2- محمدحسن خلسه (یزد) 3- جلال مدیری (بوشهر) 4- اشکان صادقی (کرمانشاه) 5- محسن دادگر (تهران) 6- سجاد قربانی (تهران)

50 کیلوگرم: 1- ابوالفضل حاجی پور (مازندران) 2- شهاب خوال (مازندران) 3- مصطفی صالحی (یزد) 4- علی جوانمرد (لرستان) 5- ناصر روشنی (کرمانشاه) 6- عارف کاظمی (گیلان)

54 کیلوگرم: 1- مجید نامجومطلق (گیلان) 2- محمد عشیری (خوزستان) 3- مجتبی عموزاده (مازندران) 4- ابراهیم غلام پور (گیلان) 5- فرهاد نوری (تهران) 6- پژمان گرگه (همدان)

58 کیلوگرم: 1- مصطفی ابراهیمی (تهران) 2- جمال عبادی (خوزستان) 3- رضا آقاجانی (مازندران) 4- هادی محمدپوران (تهران) 5- حسین خدیور (مازندران) علی جانی نیا (البرز)

63 کیلوگرم: 1- احمد بذری (مازندران) 2- محمدحسین نورمحمدی (تهران) 3- پیام نعمت پور (لرستان) 4- بهزاد عبداللهی (کرمانشاه) 5- پیمان حیدری (مازندران) 6- مجتبی ایمان‌زاده (تهران)

69 کیلوگرم: 1- نیما اشفاقی (مازندران) 2- محمد پورحسین (تهران) 3- حیدر اکبر ی (گیلان) 4- علی گوهری (البرز) 5- شهریار محمودی (مازندران) 6- فرنا محمدی (کردستان)

76 کیلوگرم: 1- علی موجرلو (مازندران) 2- خشایار شیرمرادی (تهران) 3- دانیال شریعتی نیا (همدان) 4- ارسلان تاتاری (خراسان رضوی) 5- یعقوب تیرانداز (کرمانشاه) 6- امیرحسین خطی (مازندران)

85 کیلوگرم: 1- بهمن نوری (مازندران) 2- سعید حوری نژاد (تهران) 3- مسعود خواجه صالحانی (تهران) 4- مهدی خزلی (ایلام) 5- آرش اسد پور (البرز) 6- پیام حمزه‌ای (تهران)

100 کیلوگرم: 1- افشین غلامی (سمنان) 2- اسماعیل رحیمی (خراسان رضوی) 3- خشایار تاتاری (خراسان رضوی) 4- هومن مهرپور (گیلان) 5- امیرحسین جهانشاهی (تهران) 6- رضا کریمی (لرستان)
حداکثر هشت کشتی گیر برتر هر وزن این مسابقات به همراه نفرات برگزیده با نظر کمیته فنی به مرحله نهایی رقابت های انتخابی تیم کشتی آزاد نوجوانان برای شرکت در رقابت‌های آسیایی و جهانی راه می یابند.

 

۱۷ فروردین ۱۳۹۲ ۰۹:۰۰

نظر مخاطبان

نام را وارد کنید
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

آیکون ایمیل

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.