French Arabic English Persian
 
المپیک 1948
المپیک 1948
المپیک 1952
المپیک 1952
المپیک 1956
المپیک 1956
المپیک 1960
المپیک 1960
المپیک 1964
المپیک 1964
المپیک 1968
المپیک 1968
المپیک 1972
المپیک 1972
المپیک 1976
المپیک 1976
المپیک 1988
المپیک 1988
المپیک 1992
المپیک 1992
المپیک 1996
المپیک 1996
المپیک 2000
المپیک 2000
المپیک 2004
المپیک 2004
المپیک 2008
المپیک 2008
المپیک 2012
المپیک 2012

آخرین اخبار

 
 
با اعلام فدراسیون جهانی،ناظر فنی مسابقات جام باشگاه‌های آسیا و جام ریاست فدراسیون جهانی معرفی شد
(۳۰ بهمن ۱۳۹۷ ۱۵:۲۷)
رقابت های انتخابی تیم ملی کشتی ساحلی – آبادان؛از نفرات شرکت کننده آزمایش دوپینگ گرفته می شود
(۳۰ بهمن ۱۳۹۷ ۱۵:۲۲)
دبیر کمیسیون فناوری و اطلاعات : هدف ما یکپارچگی، ارتقاء و تبادل تجربیات در آی تی ورزش است
(۳۰ بهمن ۱۳۹۷ ۱۵:۱۰)
برگزاری نخستین کمیسیون فناوری و اطلاعات کمیته ملی المپیک با فدراسیون ها
(۳۰ بهمن ۱۳۹۷ ۱۵:۰۲)
رئیس کمیسیون بازاریابی:برگزاری همایش بین المللی در دستور کار ماست
(۳۰ بهمن ۱۳۹۷ ۰۸:۵۷)
از سوی رییس کمیته ملی المپیک؛متن حکم دکتر سجادی برای سرپرستی کاروان اعزامی به بازیهای المپیک توکیو صادر شد
(۲۹ بهمن ۱۳۹۷ ۱۴:۳۲)
در راه رقابتهای جهانی رومانی؛اردوی آماده سازی تیم ملی جوانان دارت از چهارشنبه در طبس استارت می خورد
(۲۹ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۳۶)
دکتر عطارد: حضور مربی تغذیه ورزشی در کنار ورزشکاران الزامی است
(۲۹ بهمن ۱۳۹۷ ۱۰:۵۱)
برای اولین بار در تاریخ رخ داد؛حضور 2 بازیکن ایرانی در جمع 100 شطرنجباز برتر جهان
(۲۹ بهمن ۱۳۹۷ ۱۰:۴۶)
نخستین نشست مدیران IT فدراسیونهای ورزشی به میزبانی کمیته ملی المپیک فردا برگزار می شود
(۲۹ بهمن ۱۳۹۷ ۰۸:۴۶)
عیادت افشارزاده و هاشمی از اولین داور بین المللی والیبال
دبیر کل کمیته ملی المپیک و معاون سازمان تربیت بدنی کشورمان عصر روز گذشته از ابراهیم نعمتی پیشکسوت والیبال کشورمان عیادت کردند.

به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک؛ بهرام افشارزاده دبیر کل کمیته ملی المپیک و کیومرث هاشمی معاون سازمان تربیت بدنی بهمراه علی اکبر محب  و پرویز ژافره ، رئیس و دبیر انجمن پیشکسوتان ورزش ایران، دکتر دهخدا رئیس دانشکده تربیت بدنی و رضا رضوان عضو انجمن پیشکسوتان عصر روز گذشته با حضور در منزل ابراهیم نعمتی پیشکسوت و اولین داور جهانی رشته ورزشی والیبال از وی عیادت کردند.
افشارزاده در ابتدای این دیدار اظهار داشت: اعتقاد دارم اینگونه نشست و برخاست ها و عیادت و دیداری هر چند کوتاه از قهرمانان سابق و پیشکسوتان ورزشی زمینه درک و تفهیم و نهادینه کردن جایگاه پیشکسوت در دل جوانان و ورزشکاران امروزی را فراهم می آورد.
وی در ادامه به نقش پیشکسوتان در مسایل امروز ورزشی اشاره کرد و گفت: پیشکسوتان ورزشی بعنوان عصاره های تجربه و دانش تخصصی در هر رشته می توانند در بسیاری از موارد با دادن مشاوره های موثر به مسئولین و دست اندرکاران فعلی، نقش های کلیدی در تصمیم گیری ها و موفقیت های آن رشته داشته باشند. مطمئنا هیچ کس نمی تواند بیش از پیشکسوت هررشته ورزشی دغدغه خاطر و دلسوزی برای پیشرفت و موفقیت آن رشته داشته باشد و همین موضوع نکته ای است که باید همواره به آن توجه داشته باشیم.
افشارزاده با تاکید بر احترام به جایگاه و مرتبه پیشکسوتان ورزش کشور تصریح کرد: خوشبختانه فرهنگ احترام به بزرگتر و موی سپید همیشه در فرهنگ ما بوده و هست، اما باید بیش از اینها به آن توجه شود. ورزشکار امروزی باید بداند که خود نیز روزی جای این پیشکسوتان را خواهند گرفت و آنگاه انتظار دارد نسل حاضر او را محترم بشمارند.
در ادامه این نشست کیومرث هاشمی معاون سازمان تربیت بدنی نیز ضاز سالها زحمت و تلاش نعمتی در ارتقا رشته والیبال ایران تقدیر و تشکر نمود و گفت: این وظیفه من و دیگر مسئولین است که از تمامی پیشکسوتان ورزشی عیادت کرده و از وضعیت و احوالات آنان با خبر باشیم. بشیار خوشحالم که نعمتی بعنوان یکی از چهره های موثر و بین المللی والیبال ایران سلامتی خود را بدست آورده و امیدوارم همچنان بتواند تجربیات و داشته های ارزنده خود را در اختیار مسئولیت وقت فدراسیون و جوئانان و پشتوانه های این رشته ورزشی قرار دهد.
نعمتی که از این عیادت بسیار خرسند شده بود نیز ضمن تشکر و قدردانی از مسئولین و پیشکسوتان شرکت کننده در این عیادت اظهار داشت: همینکه می بینم فراموش نشده ام و مسئولین و قهرمانان می دانند نعمتی هم در ورزش بوده و هست برایم یک دنیا ارزش دارد. من از شما ممنونم و امیدوارم که این نوع نگاه و نگرش به پیشکسوت در کلیه سطوح ورزش بسط پیدا کند.
در پایان این مراسم بهرام افشارزاده و کیومرث هاشمی لوح تقدیر و یادبودهایی را از سوی کمیته ملی المپیک و سازمان تربیت بدنی به استاد نعمتی اهدا کردند.

گفتنی است، ابراهیم نعمتی اولین داور بین المللی والیبال کشورمان است که در سال 1354 شمسی ، بعضویت هیئت رئیسه ( مدیر ) در کنفدراسیون آسیا درآمد. وی سابقه عضویت در کمیته داوری کنفدراسیون والیبال آسیا AVC و مدرسی FIVB برای تدریس در کلاس های داوری بین المللی را نیز در کارنامه دارد.
ضمنا لیگ برتر والیبال ایران نیز به همت استاد ابراهیم نعمتی اولین داور جهانی والیبال ایران در سال ۱۳۵۴ تحت عنوان جام پاسارگاد در زمان ریاست فرهاد مسعودی (رئیس وقت فدراسیون والیبال ایران) با شرکت ۱۲ تیم در یک گروه آغاز و تیم دخانیات تهران در آن دوره  قهرمان شد.

۲۸ مرداد ۱۳۸۸ ۱۰:۰۸

نظر مخاطبان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


المپیزم، آیین همت، نفرت ازترس، عشق به میهن، سخاوت، روحیه فتوت، جوانمردی و ارتباط تنگاتنگ با هنر و ادب است.
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به کمیته ملی المپیک جمهوری اسلامی ایران می باشد.