قضاوت 2 داور ایران در مرحله نهایی رقابت های گرندپری تکواندو

قضاوت 2 داور ایران در مرحله نهایی رقابت های گرندپری تکواندو

فدراسیون جهانی تکواندو از 2 داور بین المللی تکواندو کشورمان برای قضاوت در مرحله نهایی رقابت های گرندپری در سال 2022 دعوت کرد، به ریاض سفر کنند.

به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک و به نقل از سایت فدراسیون تکواندو، مسابقات مرحله نهایی گرندپری در سال 2022  طی روزهای 18 و 19 آذرماه (نهم و دهم دسامبر) با حضور 128 تکواندوکار برتر رنکینگ المپیکی به میزبانی عربستان در سالن «گرین هال» شهر ریاض برگزار خواهد شد. همچنین رقابت های پاراگرندپری روز 17 آذر ماه برگزار می گردد.

به همین منظور فدراسیون جهانی تکواندو با ارسال نامه ای به فدراسیون تکواندو ایران، از حافظ مهدوی و ایمان اکبرزاده داوران بین المللی کشورمان دعوت کرد تا در رقابت های نهایی گرندپری قضاوت کنند.

حافظ مهدوی از داوران باسابقه کشورمان به حساب می آید که در رویدادهای مهمی همچون المپیک، پارالمپیک، گرند اسلم، گرندپری و ... قضاوت های خوبی از خود به جای گذاشته است. اکبرزاده نیز از داوران جوان با آتیه تکواندو ایران است که اخیرا در رقابت های قهرمانی جهانی مکزیک با داوری خوب خود نظر فدراسیون جهانی را جلب کرد تا این بار در فینال گرندپری ریاض حاضر شود. وی سابقه قضاوت در رویدادهای مهمی همچون چالش گرندپری و گرنداسلم را در کارنامه دارد.

۱۲ آذر ۱۴۰۱ ۱۱:۱۱

نظر مخاطبان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

آیکون ایمیل

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.