دکتر نوروزی از ویژه برنامه های فدراسیون پزشکی ورزشی در هفته تربیت بدنی و ورزش خبر داد

دکتر نوروزی از ویژه برنامه های فدراسیون پزشکی ورزشی در هفته تربیت بدنی و ورزش خبر داد

چهارمین جلسه شورای مدیران فدراسیون پزشکی ورزشی به ریاست دکتر غلامرضا نوروزی، رئیس فدراسیون و با حضور دکتر لاله حاکمی نایب رئیس، دکتر سید اشکان اردیبهشت دبیر فدراسیون و مسئولان کمیته های تخصصی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک و به نقل از سایت فدراسیون پزشکی ورزشی ایران، در این جلسه دکتر نوروزی ضمن گرامیداشت فرارسیدن هفته دفاع مقدس از تلاش های صورت گرفته توسط کمیته های مختلف بویژه کمیته خدمات درمانی قدردانی کرد و گفت: بخش های مختلف فدراسیون با همه توان در جهت تحقق اهداف عالیه ورزش کشور گام بر می دارند و انتظار این است که روند فعلی همچنان با صلابت ادامه یابد.

وی با اشاره به در پیش بودن هفته تربیت بدنی و ورزش از برنامه ریزی برای اجرای برنامه های متنوع و سراسری در این هفته خبر داد و گفت: جزئیات این برنامه ها پس از بررسی های کارشناسی، متعاقبا اعلام خواهد شد.

در ادامه این جلسه دکتر اردیبهشت ضمن قرائت مصوبات جلسه گذشته به بررسی میزان عملیاتی شدن این مصوبات و همچنین برنامه های پیش روی کمیته ها پرداخت.

همچنین دکتر حاکمی گزارش از برنامه ریزی صورت گرفته برای اجرای طرح پایش سلامت بانوان کارمند ارائه داد و مسئولان کمیته های تخصصی نیز به ارائه گزارش عملکرد خود پرداختند.

۱۰ مهر ۱۴۰۱ ۱۱:۱۵

نظر مخاطبان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

آیکون ایمیل

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.