با حضور رئیس کمیته ملی المپیک/ نخستین نشست ستاد بازی‌های داخل سالن و هنر‌های رزمی تایلند برگزار شد

با حضور رئیس کمیته ملی المپیک/ نخستین نشست ستاد بازی‌های داخل سالن و هنر‌های رزمی تایلند برگزار شد
نخستین نشست کارشناسی بازی‌های داخل سالن و هنر‌های رزمی تایلند در محل کمیته ملی المپیک با حضور دکتر صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک نخستین نشست ششمین دوره بازی‌های داخل سالن و هنر‌های رزمی که ۱۹ تا ۲۹ اسفند در تایلند برگزار می‌شود، با حضور دکتر رضا صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک، دکتر کیکاوس سعیدی دبیر کل،هادی ساعی عضو هیات اجرایی، اصغر رحیمی مشاور رئیس، پیمان فخری رئیس مرکز نظارت بر تیم‌های ملی، علی رغبتی مدیرکل دفتر برنامه ریزی وزارت ورزش و جوانان و فرید فتاحیان مدیر امور بین الملل کمیته ملی المپیک برگزار شد.

در این نشست ابتدا مقرر شد تا سیاست‌های قطعی در اعزام تیم‌ها متناسب با فرمایشات مقام معظم رهبری در دیدار با قهرمانان المپیکی و پارالمپیکی، مبنی بر اعزام کاروان کیفی و مدال آوری باشد.
همچنین با توجه به شرایط اقتصادی تلاش شود تا با صرفه جویی حداکثری اعزام ها صورت گیرد و در اعزام رشته‌های تیمی نیز بررسی وکارشناسی بیشتری شود.

در ادامه این نشست بر تلاش برای تقویت حضور بانوان تاکید و مقرر شد تا به منظور تهیه بلیت برای حضور در بازی‌ها خطوط هوایی مختلف بررسی شود و مناسب‌ترین پرواز از لحاظ زمانی و قیمت مناسب مدنظر قرار گیرد.
همچنین دکتر صالحی امیری در این نشست تاکید کرد: جلسات ستاد بازی‌ها داخل سالن و هنر‌های رزمی تایلند با حضور اعضا هر ۱۵ روز یکبار برگزار شود.

۳۰ شهریور ۱۴۰۰ ۱۶:۳۸

نظر مخاطبان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

آیکون ایمیل

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.