رقابتهای تست انتخابی تیم ملی آبهای آرام مردان به پایان رسید

مسابقات تست انتخابی تیم ملی آبهای آرام مردان امروز 21 آبان ماه با برگزاری مسابقات دور سوم به پایان رسید.


به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک و به نقل از سایت فدراسیون قایقرانی، در دور سوم این رقابتها قایقرانان در رده های سنی جوانان، امید و بزرگسالان به مصاف یکدیگر رفتند.

در گروه اول مسابقه کانوی جوانان رامین رضایی از مازندران با زمان 5:18.29 دقیقه اول، بهنام صفری از گیلان با زمان 5:33.66 دقیقه دوم و امیر عباس شجاع از گیلان با زمان 5:47.32 دقیقه سوم شدند.
در گروه دوم پوریا کنترچیان از مازندران با زمان 5:13.95 دقیقه اول، بهراد صادقی از آذربایجان شرقی با زمان 5:14.75 دقیقه دوم و رضا پیشگاه هادیان از گیلان با زمان 5:52.11 دقیقه سوم شدند.
در گروه سوم صادق درویش از گیلان با زمان 5:05.13 دقیقه اول، سینا حاتمی از گیلان با زمان 5:52.71 دقیقه دوم و مهران پاشنا از مازندران با زمان 6:11.41 دقیقه سوم شدند.
در گروه چهارم سامان بقایی از تهران با زمان 4:40.60 دقیقه اول، علی الماسی از همدان با زمان 5:27.33 دقیقه دوم و عماد صادقی با زمان 6:22.56 دقیقه سوم شدند.
در مسابقات کایاک 1000 متر جوانان در گروه اول محمد جواد شاهپوری از تهران با زمان 4:20.03 دقیقه اول، شهیار معصومی از گیلان با زمان 4:33.44 دقیقه دوم و نیما رمضانی از مازندران با زمان 4:35.19 دقیقه سوم شدند.
در گروه دوم افشین شعبانی از کرمانشاه با زمان 4:22.54 دقیقه اول،‌ محمد ولدی از همدان با زمان 4:38.32 دقیقه دوم و محمد صوفی ن‍‍ژاد از مازندران با زمان 4:46.59 دقیقه سوم شدند.
در گروه سوم یاسین نوری از گیلان با زمان 4:32.15 دقیقه اول، محسن کوهزاد از مازندران با زمان 4:45.24 دقیقه دوم و خشایار فرجی از تهران با زمان 4:52.42 دقیقه سوم شدند.
در گروه چهارم داریوش فرجی از تهران با زمان 4:35.36 دقیقه، هادی جعفری از کرمانشاه با زمان 4:40.05 دقیقه دوم و فردین اسدی از مازندران با زمان 4:43.20 دقیقه سوم شدند.
در رده سنی امید و در مسابقه گروه اول کانوی زیر 23 سال 1000 متر کیا حسینی از تهران با زمان 4:27.95 دقیقه اول،‌ سروش رضویان از تهران با زمان 4:29.45 دقیقه دوم و محسن سعادتخواه از گیلان با زمان 4:34.28 دقیقه سوم شدند.
در رقابت گروه دوم کانوی امید 1000 متر هومن کریمی از تهران با زمان 4:35.45 دقیقه اول،‌ معراج محمد زاده از تهران با زمان 4:44.10 دقیقه دوم و مهرداد دانیالی از گیلان بازمان 5:00.12 دقیقه سوم شدند.
نیما ابرش از تهران با زمان 4:49.98 دقیقه، میلاد طوری از گیلان با زمان 4:58.65 دقیقه و بهنام محمدی از تهران با زمان 5:09.77 دقیقه در رده های اول تا سوم رقابت گروه سوم کانوی امید قرار گرفتند.
در مسابقه گروه اول کایاک 1000 متر امید اروند درویش از مازندران با زمان 4:08.75 دقیقه اول، علی آقامیرزایی از گیلان با زمان 4:13.19 دقیقه دوم و علی جوشکار از گیلان با زمان 4:40.11 دقیقه سوم شدند.

در گروه دوم محمد طاهر حسینی افشار از کرمانشاه با زمان 4:05.91 دقیقه اول، بابک دربان از تهران با زمان 4:07.87 دقیقه دوم و سروش عسگری از گیلان با زمان 4:32.87 دقیقه سوم شدند.

در گروه سوم فرزین اسدی از مازندران با زمان 4:03.37 دقیقه اول، شهاب امدادی از گیلان با زمان 4:16.48 دقیقه دوم و سجاد صیاد دوست از گیلان با زمان 4:35.72 دقیقه سوم شدند.

در مسابقه گروه چهارم کایاک امید رضوان بهجتی از گیلان با زمان 4:13.37 دقیقه اول،‌صادق زمانی از گیلان با زمان 4:15.87 دقیقه دوم و مصطفی نوری از همدان با زمان 4:33.37 دقیقه سوم شدند.

قایقرانان شرکت کننده در رده سنی بزرگسالان نیز در رقابت کایاک 1000 متر سعید فضل اولی از گیلان با زمان 4:06.93 دقیقه اول، رحمت قادری با زمان 4:08.19 دقیقه دوم و میلاد قاسمی از مازندران با زمان 4:10.56 دقیقه سوم شدند.

در مسابقه کانوی 1000 متر بزرگسالان عادل مجللی از گلستان با زمان 4:37.20 دقیقه اول، محمد یوسف شهبازی از کرمانشاه با زمان 4:38.12 دقیقه دوم و علی اجاقی از کرمانشاه با زمان 4:46.87 دقیقه سوم شدند.

در پایان این مسابقات میانگین 3 دور رقابتها حساب خواهد شد و قایقرانانی که دارای بهترین رکورد باشند به اردوی تیم ملی دعوت می شوند.

 

 
۲۲ آبان ۱۳۹۰ ۰۹:۵۰

نظر مخاطبان

نام را وارد کنید
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

آیکون ایمیل

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.