پیش بسوی بازیهای المپیک لندن (129)؛ اردوی تیم ملی شیرجه در تهران آغاز شد

پیش بسوی بازیهای المپیک لندن (129)؛ اردوی تیم ملی شیرجه در تهران آغاز شد
اردوی تیم ملی شیرجه کشورمان با هدف حضور در مسابقات انتخابی المپیک لندن از صبح امروز یکشنبه در استخر ورزشگاه آزادی آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک و به نقل از سایت فدراسیون شنا؛ پس از حضور موفق شیرجه روهای کشورمان در مسابقات رده های سنی و عموم آسیا در اندونزی ، نخستین مرحله اردوی آماده سازی تیم ملی شیرجه کشورمان برای حضور در مسابقات انتخابی المپیک لندن از امروز یکشنبه با حضور مهدی آقا رضایی، شهباز شهنازی و شهنام نظرپور زیر نظر غلامرضا خیبری نژاد در استخر قهرمانی آزادی آغاز شد.

این اردو بطور همزمان درآذربایجان شرقی نیز برپا خواهد بود و"مجتبی ولی پور"شیرجه رو بزرگسال کشورمان زیر نظر "محمد رضا شکول" مربی تیم ملی شیرجه مقیم تبریز تمرینات آماده سازی خود را پیگیری خواهد کرد.

به گفته غلامرضا خیبری نژاد سرمربی تیم ملی شیرجه ، فدراسیون شنا برنامه ریزی ویژه ای برای آماده سازی مجتبی ولی پور یکی از امیدهای کسب سهمیه المپیک در نظر دارد که برپایی اردو در چین و تمرین زیرنظر مربیان چینی از جمله این برنامه ها خواهد بود.

قرار است تیم ملی شیرجه کشورمان اواخر بهمن ماه سال جاری در مسابقات انتخابی المپیک که در لندن برگزار می شود ، شرکت کند که کسب حد نصاب های تعیین شده از سوی کمیته فنی ملاک اعزام تیم به مسابقات انتخابی خواهد بود.
۱ آبان ۱۳۹۰ ۱۱:۲۴

نظر مخاطبان

نام را وارد کنید
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

آیکون ایمیل

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.