چهارشنبه، ۳ اردیبهشت ۱۳۹۳,۲۲:۵۱
FA| EN| AR| FR
 

آخرین اخبار

 رقابت های کشتی آزاد قهرمانی آسیا – قزاقستان؛کسب سه مدال طلای نمایندگان ایران در روز نخست مسابقات
(۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۲۰:۴۹)
 مراسم معارفه نایب رییس بانوان فدراسیون انجمنهای ورزشی؛محمد علیپور: به ورزش بانوان همپای آقایان توجه می کنیم
(۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۸:۳۰)
 معاون ورزش بانوان وزارت ورزش:به آینده ورزش بانوان فدراسیون انجمنهای ورزشی خوشبینم
(۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۸:۲۶)
 بازدید رئیس کمیته ملی المپیک از فدراسیون شمشیربازی، سوارکاری،بولینگ و بیلیارد،همگانی،اسکیت،اتومبیلرانی و چوگان
(۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۶:۴۷)
 استارت نوجوانان دختر در اصفهان با 30 بازیکن
(۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۵:۲۰)
 تساوی یک بر یک ملی پوشان فوتسال برابر نوریلسکی نیکل روسیه
(۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۵:۱۱)
 رئیس کمیته ملی المپیک:باید قدرشناس اصحاب رسانه بود
(۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۴:۵۶)
 بازدید مسئولان کمیته ملی المپیک از اردوی تیم ملی کاراته:کیومرث هاشمی:اردوی تیم کاراته به آکادمی انتقال می یابد/شهنازی:پیگیر دغدغه خاطر ملی پوشان هستیم
(۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۴:۰۶)
 برای شرکت در رقابت های قهرمانی آسیا؛ فرنگی کاران صبح امروز راهی آستانه شدند
(۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۱۹)
 همزمان با پیگیری اردوی تیم ملی؛ نخستین تست سلامت تکواندوکاران انجام شد
(۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۰۹)
جمع مدال های کاروان ایران در رقابتهای جهانی معلولان به 24 رسید
کاروان ورزشی ایران در پایان دومین روز رقابت های معلولان قطع عضو و ویلچری جوانان جهان با کسب 24 مدال رنگارنگ به کار خود پایان داد و این در حالی است که دو و میدانی کاران ایران در روز سوم و پایانی این مسابقات همچنان از بخت کسب مدال برخوردارند.تنیس روی میز معلولان ویلچری و قطع عضو جهان (IWAS) با کسب یک مدال برنز برای ایران به پایان رسید.

به  گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک؛  کاروان ورزشی ایران متشکل از ورزشکاران سه رشته دو و میدانی (14 ورزشکار)، وزنه برداری (10 ورزشکار) و تنیس روی میز (چهار ورزشکار) تا پایان دومین روز رقابت های آیواز به 24 مدال شامل 10 طلا، 7 نقره و 7 برنز دست پیدا کرده است.

تیم وزنه برداری ایران، روز گذشته در روز دوم و پایانی این رقابت ها با کسب 5 مدال طلا ، یک نقره و سه برنز به کار خود پایان داد. این تیم که  در روز نخست رقابت ها توسط حسن پولادی و سعید نصیری در دسته های 52 و 60 کیلوگرم به مدال طلا رسیده بود، روز گذشته هم توسط روح الله رستمی (5/67 کیلوگرم)، علی نجات خواه (75  کیلوگرم) و حامد صلحی پور (5/82 کیلوگرم) صاحب مدال طلا شد.
وزنه برداران ایران در روز اول این رقابت ها به وسیله احمد رزم آذر در دسته 56 کیلوگرم به مدال نقره رسیده بودند ضمن اینکه سلام خاصه پور (48 کیلوگرم)، کیوان اکبری (5/67 کیلوگرم) و امید حباب (75 کیلوگرم) هم با مدال برنز به کار خود پایان دادند.

بر پایه این گزارش، تیم تنیس روی میز نشسته و ایستاده ایران در پایان رقابت های دو روزه به سه مدال طلا، نقره و برنز دست پیدا کرد. مریم ترابی در تنیس روی میز ایستاده طلا گرفت، آیدا فاضل نیا در ایستاده به مدال نقره رسید و مریم گیلانی در نشسته برنزی شد.

و سرانجام دو و میدانی ایران در پایان روز دوم مسابقات با کسب 12 مدال رنگارنگ، تعداد مدال های ایران را به عدد 27 رساند. کامران شکری در پرتاب نیزه، احسان اباظهری در پرتاب دیسک، مهدی هاشم زاده در پرتاب وزنه و محمد خالوندی در پرتاب نیزه به مدال طلا دست پیدا کردند.افشین بیرانوند در مواد پرتاب نیزه و دیسک به مدال نقره رسید، ساسان اسدزاده در دوی 800 متر نقره گرفت، علی اصغر مرزبان در دوی 100 متر به همین ترتیب نقره گرفت و شهراد نساج پور هم در پرتاب وزنه صاحب مدال نقره رسید.

دو و میدانی کاران کشورمان در روز دوم به سه مدال برنز هم رسیدند. احسان اباظهری در پرتاب نیزه برنز گرفت، هادی کائدی در پرتاب وزنه به این عنوان رسید و مرجان کرمی در پرتاب دیسک صاحب این عنوان شد.
تیم دو ومیدانی ایران چهارشنبه (امروز) در آخرین روز رقابت ها با نمایندگان خود در مواد مختلف به میدان خواهد رفت و طبق اعلام مربیان، چند مدال رنگارنگ دیگر انتظار کاروان دو و میدانی ایران را می کشد.
رقابت‌های معلولان ویلچری و قطع عضو جهان از روز دوشنبه در شهر دوبی امارات متحده عربی آغاز و تا چهارشنبه ادامه خواهد داشت. ایران در سه رشته وزنه برداری، دوومیدانی و تنیس روی میز در رقابت‌های فوق شرکت کرده است.

به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک؛  رقابت‌های تنیس روی میز معلولان ویلچری و قطع عضو جهان (IWAS) سه شنبه در ورزشگاه  الاهلی دبی با حضور 2 نماینده کشورمان پیگیری شد.

در دیدار نخست امروز مریم علیزاده در بخش تنیس روی میز نشسته با حساب 3 بر صفر مقابل "اعلا" از اردن شکست خورد. مریم گیلانی با همین نتیجه مقابل "فاتن علی مات" از اردن تن به شکست داد. در مسابقه سوم، مریم علیزاده مقابل مریم گیلانی قرار گرفت و با نتیجه 3 بر یک به برتری رسید اما با توجه به دیدارهای روز گذشته و امتیاز شماری مدال برنز به گیلانی رسید.
گیلانی چنانچه این بازی را با نتیجه 3 بر 2 بازنده می شد به جای نشان برنز به مدال نقره می رسید، اما با این شرایط مدال نقره به ورزشکاری از اردن رسید.

تیم تنیس روی میز معلولین کشورمان در این مسابقات با مدال طلا توسط مریم ترابی، یک نشان نقره توسط آیدا فاضل نیا و یک نشان برنز توسط مریم گیلانی به کار خود پایان داد.

رقابت‌های معلولان ویلچری و قطع عضو جهان (IWAS) از روز دوشنبه در شهر دبی امارات متحده عربی آغاز و تا چهارشنبه ادامه خواهد داشت. ایران در سه رشته وزنه برداری، دوومیدانی و تنیس روی میز در رقابت‌های فوق شرکت کرده است.

۳۱ فروردین ۱۳۹۰ ۱۲:۲۴
میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز :
 
نام فرستنده : *
پست الکترونیک : *  
نظر : *
   
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  

  
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به کمیته ملی المپیک جمهوری اسلامی ایران می باشد.