​با حضور مسئولان کمیته ملی المپیک برگزار شد؛ برگزاری نشست کمیسیون ورزشکاران

​با حضور مسئولان کمیته ملی المپیک برگزار شد؛ برگزاری نشست کمیسیون ورزشکاران

نشست کمیسیون ورزشکاران کمیته ملی المپیک با حضور محمود خسروی وفا رئیس ،دکتر مهین فرهادی زاد نائب رئیس و رئیس کمیسیون های کمیته و دکترسیدمناف هاشمی  دبیر کل در محل کمیته برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک؛محمد بیداریان سخنگوی  کمیسیون ورزشکاران در خصوص نشست فوق گفت: در ابتدا مصطفی نودهی دبیر کمیسیون  از حضور آقایان خسروی وفا، دکتر هاشمی و خانم  دکتر فرهادی زاد در این نشست و حمایت های همه جانبه شان از کمیسیون ورزشکاران در راستای کمک به جامعه ورزش قهرمانی تشکر کرد.
وی تصریح کرد:این نشست بصورت حضوری و مجازی برگزار شد که  دبیرکمیسیون ابتدا گزارشی در خصوص عملکرد و برنامه های پیش رو و همچنین مصوباتی که نیاز به تایید مجدد مسئولان کمیته ملی المپیک و هیات اجرایی دارد، ارائه و  در ادامه  اعضای کمیسیون دغدغه ها و پیشنهادات خود را مطرح کردند.
سخنگوی کمیسیون ورزشکاران در ادامه ابراز داشت:در این نشست  رئیس و دبیر کل محترم کمیته مباحثی را مطرح و اعلام کردند که با تصویب هیئت اجرایی از ابتدای سال آینده کمک هزینه المپین ها افزایش سه برابری خواهد داشت و همچنین هر کدام از اعضای کمیسیون ورزشکاران با توجه به علاقه شان می توانند در سایر کمیسیون های کمیته ملی المپیک حضور داشته باشند.
در این نشست مصطفی نودهی،بهداد سلیمی، ذبیح الله پورشیب ، محمد بیداریان، شهربانو منصوریان،ثریا آقایی بصورت حضوری و مجتبی عابدینی،احسان حدادی،امین بداغی،نجمه خدمتی و فرزانه فصیحی بصورت آنلاین حضور داشتند.

۲ بهمن ۱۴۰۱ ۱۳:۴۵

نظر مخاطبان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

آیکون ایمیل

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.