مسابقات روئینگ قهرمانی آسیا تایلند؛ پاروزنان ایران در دور مقدماتی خوش درخشیدند

مسابقات روئینگ قهرمانی آسیا تایلند؛ پاروزنان ایران در دور مقدماتی خوش درخشیدند
با شروع مسابقات روئینگ قهرمانی آسیا در تایلند، نمایندگان ایران ۳ رقابت مقدماتی دیگر شرکت کردند.
به گزارش روابط‌عمومی کمیته ملی المپیک و به نقل از فدراسیون قایقرانی، مسابقات روئینگ قهرمانی آسیا از صبح امروز با شرکت ۱۶۹ ورزشکار در رده سنی بزرگسالان و ۹۰ ورزشکار در رده سنی جوانان از ۱۸ کشور در پاتایا تایلند آغاز شد.
تیم ایران نیز که در بخش بانوان و آقایان در این رقابت حضور دارد.
در ادامه مسابقات ملی‌پوشان ایران در ۴ رقابت مقدماتی دیگر شرکت کردند.

نازنین ملایی در گروه دوم مقدماتی روئینگ تکنفره سنگین وزن بانوان با زمان ۸:۱۴.۳۷۱ دقیقه در رده نخست قرار گرفت و مستقیما راهی فینال شد.

ابوالفضل سطوتی و امیررضا عبدالی در روئینگ دونفره جوانان با زمان ۶:۵۲.۲۵۳ دقیقه سوم شدند و به شانس مجدد راه یافتند. در این رقابت نمایندگان هنگ‌کنگ، ژاپن، کره و سنگاپور حضور داشتند. رقابت شانس مجدد این ماده ظهر امروز برگزار می‌شود.

حمیدرضا رضوانی و شیرزاد قادری در دور مقدماتی روئینگ دونفره سنگین وزن مردان با حریفانی از چین، کره و اندونزی رقابت کردند و با زمان ۶:۴۱.۶۲۲ دقیقه با اختلاف هزارم ثانیه پس از نمایندگان اندونزی و چین سوم شدند. با این نتیجه نماینده کشورمان در این ماده راهی شانس مجدد می‌شود که ظهر امروز برگزار می‌شود.

مهسا جاور و نازنین ملایی در روئینگ دونفره سنگین وزن بانوان با حریفانی از ویتنام، چین، فیلیپین و هنگ‌کنگ رقابت کردند که در پایان با زمان ۷:۱۶.۰۱۸ دقیقه در رده نخست گروه خود قرار گرفتند و مستقیما به فینال A صعود کردند.
پیش از این نیز پاروزنان ایران در صبح امروز در دو ماده رقابت کردند.

در دور تعیین خط روئینگ چهارنفره سبک وزن بانوان تیم ایران با ترکیب شکیبا وقوفی، کیمیا زارعی، زینب نوروزی و مریم امیدی پارسا در مسابقه با نمایندگان فیلیپین، تایلند، ازبکستان، ویتنام و قزاقستان با زمان ۷:۰۰.۰۶۷ دقیقه در رده دوم قرار گرفت.

امیرحسین محمودپور در دور مقدماتی روئینگ تکنفره سنگین وزن مردان در مسابقه با نمایندگان کره، چین، تایلند و هنگ‌کنگ در گروه اول با زمان ۷:۲۳.۷۵۲ دقیقه در رده نخست قرار گرفت و مستقیما به فینال A صعود کرد.

این مسابقات با رقابت ملی‌پوشان ایران در پاتایا تایلند در جریان است.
۹ آذر ۱۴۰۱ ۱۲:۳۱

نظر مخاطبان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

آیکون ایمیل

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.