سرمربی تیم ملی تیراندازی با کمان انتخاب شد

سرمربی تیم ملی تیراندازی با کمان انتخاب شد

هونگ سونگ هو کره‌ای به عنوان سرمربی تیم های ملی تیراندازی با کمان انتخاب شد.

به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک و به نقل از سایت فدراسیون تیراندازی با کمان، هونگ سونگ هو سرمربی کره‌ای هدایت تیم ملی تیراندازی با کمان کشورمان را برعهده گرفت.

وی روز گذشته وارد ایران شد و مورد استقبال دکتر شعبانی‌بهار قرار گرفت و به صورت رسمی کار خود را آغاز کرد. قرارداد وی 6 ماهه است و در صورت توافق طرفین این قرارداد تا پایان المپیک 2024 پاریس تمدید خواهد شد.

 آقای هونگ سونگ هو از معدود مربیان تیراندازی با کمان جهان است که همزمان توانایی مربیگری در دو رشته ریکرو و کامپوند را دارد. وی سال‌های زیادی در کره‌جنوبی رکورددار 4 مسافت بوده و پس از پایان دوران ورزشی‌اش در رشته ریکرو به کامپوند روی آورده و در آنجا نیز افتخارات زیادی را کسب کرده است. وی پس از دوران ورزشی‌اش به مربیگری روی آورده و به یک مربی ریکرو و کامپوند در کره‌جنوبی تبدیل شده است. درحال حاضر 2 کماندار کامپوند تیم ملی کره‌جنوبی از شاگردان وی هستند.

وی در سال 1998 قهرمان جهان در رشته ریکرو و دربخش تیمی نایب قهرمان جهان شده است.  آقای هونگ در مسابقات قهرمانی جهانی پاراتیراندازی با کمان 2021 به عنوان مربی تیم ملی کامپوند و ریکرو کره جنوبی در مسابقات حضور داشته است.

قرار است در کنار آقای هونگ چند مربی ایرانی نیز حضور داشته باشند تا در آینده بتوانیم از ظرفیت مربیان ایرانی در تیم‌های ملی استفاده کنیم. وی امروز در اردوی تیم‌های نونهالان و نوجوانان حضور خواهد داشت و از نزدیک روند تمرینات کمانداران را زیرنظر می‌گیرد.

۲۷ شهریور ۱۴۰۱ ۱۰:۱۷

نظر مخاطبان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

آیکون ایمیل

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.