مجمع عمومی سالیانه فدراسیون انجمنهای ورزشی برگزار شد

مجمع عمومی سالیانه فدراسیون انجمنهای ورزشی برگزار شد
مجمع عمومی سالیانه فدراسیون انجمنهای ورزشی بعدازظهر امروز(دوشنبه ۶ تیر) در سالن فارسی آکادمی ملی اامپیک برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک و به نقل از سایت فدراسیون انجمنهای ورزشی، این مجمع به ریاست "سید محمد پولادگر" معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان و با حضور "محمد علیپور" رییس فدراسیون انجمنهای ورزشی، "فضل الله باقر زاده" نایب ریس کمیته ملی المپیک، "نصرالله پریچهره" مدیرکل دفتر مشترک فدراسیونهای ورزشی وزارت ورزش و جوانان، حمیدرضا غزنوی نایب رییس فدراسیون، عباس ناطق نوری دبیر فدراسیون، خانم زهره طالبی نایب رییس بانوان فدراسیون به همراه روسای انجمن کریکت، بیس بال و سافت بال، راگبی و موج سواری و نمایندگان ارگانها ‌و نهادها برگزار شد. 
در ابتدای این نشست محمد علیپور گفت:فدراسیون انجمنهای ورزشی با ۲۰ انجمن و بیش از ۶۰ رشته ورزشی در هوا ، زمین ، ساحل ، سالن و دریا دارای ورزشهای متنوع و فعال است که در این رشته ها بانوان همپای اقایان در توسعه و پیشرفت گام بر می دارند که ۴ رشته در المپیک، ۸ رشته در بازیهای آسیایی و ۱۰ رشته در رقابتهای تحت پوشش ioc حضور دارند. 
وی افزود: بهره مندی از ۳۳ هیات استانی، ۳۱۶ هیات شهرستان و در مجموع ۱۸۶۵ انجمن، هیات و کمیته ورزشی یک تشکل بزرگ و ویژه را در ورزش کشور به تصویر کشیده که هدفش کمک به گسترش و تعمیم ورزش در ایران و کسب موفقیت در اوردگاههای بین المللی است که در این بین از حمایتهای بی دریغ وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک تشکر و قدردانی دارم. 
رییس فدراسیون انجمنهای ورزشی تاکید کرد:این مجموعه با این ظرفیت و حجم قطعا به اندازه ۵ یا ۶ فدراسیون فعالیت دارد و به تبع آن هیات های استانی که بازوان قدرتمند ما هستند بیش از یک هیات تلاش می کنند. 
اما پولادگر با تاکید بر فعالیت چشمگیر فدراسیون انجمنهای ورزشی گفت: بطور قطع این مجموعه یک فدراسیون ویژه و‌خاص است که با یک همت عالی و مدیریت مدبرانه و صدالبته کمترین بودجه یک الگو در ورزش ایران به حساب می آید و لازم است از این فدراسیون پرکار و اکتیو تقدیر ویژه داشته باشم. 
وی اظهار داشت: با دستور دکتر سجادی قرار است نشست مشترک و اختصاصی با انجمنهای ورزشی داشته باشیم که قطعا این جلسه به پشتیبانی و‌حمایت قاطع از انجمنها کمک شایانی خواهد کرد. 
باقرزاده نایب رییس کمیته ملی المپیک هم از مدیریت و هدایت جناب علیپور در این فدراسیون بزرگ و پرکار با این تعداد انجمن‌ که که در اکثر دنیا یک فدراسیون مستقل و مطرح هستند تقدیر و تمجید کرد.
۶ تیر ۱۴۰۱ ۱۹:۴۵

نظر مخاطبان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

آیکون ایمیل

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.