بازدید دکتر صالحی امیری از فدراسیون و اردوی تیم ملی کشتی

بازدید دکتر صالحی امیری از  فدراسیون و اردوی تیم ملی کشتی
دکتر صالحی امیری به همراه دکتر نصراله سجادی عصر امروز با حضور در کمپ تیم های ملی کشتی از امکانات و همچنین سالنهای در دست احداث فدراسیون کشتی بازدید کرد .

 

به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک ؛ دکتر صالحی امیری رییس کمیته ملی المپیک به همراه نصراله سجادی مشاور عالی رییس با حضور در فدراسیون کشتی ازکمپ تیم های   ملی و سالنهای احداث شده و در دست اقدام بازدید کرد . 

 

دکتر صالحی امیری در این بازدید ضمن دیدار با محمد بنا سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی و پژمان درستکار سرمربی تیم ملی کشتی آزاد و ملی پوشان حاضر در اردو  ، طی دیداری صمیمی با ملی پوشان گفت و گو کرد .

در این دیدار علیرضا دبیر رییس فدراسیون کشتی از حمایت های رییس کمیته ملی المپیک از کشتی تقدیر و تشکر کرد.

در ادامه دکتر صالحی امیری ضمن تقدیر از زحمات خستگی ناپذیر علیرضا دبیر حضور وی در رأس فدراسیون کشتی نعمتی برای این رشته مدال آور و مردمی دانست.

وی تصریح کرد،کشتی همواره پرچمدار مدال آوری برای ورزش کشورمان در بازیهای المپیک و آسیایی بوده و بعنوان رشته مردمی بر ما لازم است تمام حمایت خود را از این فدراسیون بکار بریم.

در پایان دکتر صالحی امیری نشستی خصوصی با حضور علیرضا دبیر رییس فدراسیون کشتی،محمد بنا سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی و پژمان درستکار سرمربی تیم ملی کشتی برگزار کرد.

۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۱۹:۳۷

نظر مخاطبان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

آیکون ایمیل

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.