دکتر نوروزی در دیدار با علیرضا دبیر: حمایت ویژه از رشته های مدال آور المپیکی همواره در اولویت ما است

دکتر نوروزی در دیدار با علیرضا دبیر: حمایت ویژه از رشته های مدال آور المپیکی همواره در اولویت ما است
دکتر غلامرضا نوروزی، رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی با تاکید بر نقش و جایگاه رشته های المپیکی مدال آور برای ورزش کشور، تصریح کرد: حمایت ویژه از این فدراسیون ها همواره جزو اولویت های اصلی فدراسیون پزشکی ورزشی است.
به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک و به نقل از  پایگاه خبری تحلیلی پزشکی ورزشی ایران، دکتر نوروزی صبح امروز در دیدار با علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی، با اشاره به افتخارآفرینی های ورزش کشتی برای کشورمان در دهه های اخیر، خاطرنشان کرد: در تمام سال های اخیر فدراسیون پزشکی ورزشی تلاش داشته بهترین و شایسته ترین خدمات را به قهرمانان المپیکی رشته های مختلف ارائه نماید و به خوبی نقش پشتیبان را در افتخارآفرینی این عزیزان ارائه نموده است و این مهم را وظیفه خود می دانیم.

دکتر نوروزی تصریح کرد: قطعا این حمایت ها و خدمات با قدرت بیشتری ادامه خواهد یافت؛ به ویژه این که بازی های آسیایی را در پیش داریم و برای این مهم ویژه برنامه های آماده سازی پزشکی برای کاروان اعزامی را آغاز خواهیم کرد.

همچنین علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی ضمن تمجید از حمایت، تعامل و همراهی فدراسیون پزشکی ورزشی ابراز امیدواری کرد تعامل دو فدراسیون در زمینه های کاری مشترک توسعه یابد.

 در این دیدار مهیار عسگریان، سرپرست فدراسیون بسکتبال، دکتر سید اشکان اردیبهشت، دبیر فدراسیون پزشکی ورزشی و دکتر تورج ملک محمدی رئیس کمیته پوشش مسابقات این فدراسیون نیز حضور داشتند.
۲۷ بهمن ۱۴۰۰ ۱۱:۳۲

نظر مخاطبان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

آیکون ایمیل

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.