رونمایی از سامانه استعدادیابی فدراسیون ووشو

رونمایی از سامانه استعدادیابی فدراسیون ووشو

از سامانه استعدادیابی فدراسیون ووشو با حضور مدیرکل دفتر توسعه آموزش‌های پایه و استعدادیابی وزارت ورزش و جوانان رونمایی شد.

به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک و به نقل از سایت فدراسیون ووشو، مراسم رونمایی از سامانه استعدادیابی فدراسیون ووشو صبح امروز (شنبه) در محل این فدراسیون برگزار شد.

در این مراسم امیر صدیقی رئیس، ناطقی نائب رئیس امور بانوان، بختیاریان سرپرست دبیری به همراه مهدی مبینی مدیرکل دفتر توسعه آموزش‌های پایه و استعدادیابی وزارت ورزش و انصاری و سلیمانی از مسئولیت این بخش حضور داشتند.

مبینی در این مراسم اظهار داشت: قاطعانه می‌گویم که این کامل‌ترین سامانه استعدادیابی در بین فدراسیون‌های ورزشی است و خوشبختانه شرایط بسیار خوبی دارد. امیدوارم با کمک این سامانه، اتفاقات ویژه‌ای در مسیر استعدادیابی صورت بگیرد.

وی با بیان اینکه هر ۴ شاخه اصلی استعدادیابی به خوبی در این سامانه لحاظ شده است، ادامه داد: قطعاً به واسطه این سامانه جامع، طی سال‌های آینده شاهد رشد روزافزون ووشو خواهیم بود.

همچنین صدیقی رئیس فدراسیون گفت: معتقدم که این سامانه باعث رشد و شکوفایی بیشتر در ووشو طی سال‎های پیش رو خواهد شد. تمامی مسائل مرتبط به استعدادیابی در این سامانه لحاظ شده است و بی‌شک ووشو طی سالیان پیش‎رو با استعدادهای زیادی روبه‎رو خواهد شد. امیدوارم که این سامانه به توسعه هر بیشتر بعد قهرمانی ووشو کمک کند.

وی افزود: کاربرى ساده وعملیاتى براى کلیه افراد متخصص این حوزه و دسترسى افراد در سراسر کشور بویژه مناطق کم برخوردار از نکات اصلی و مهم این سامانه است.

همچنین دکتر تنباکوساز، رئیس کمیته استعدادیابی فدراسیون ووشو در خصوص این سامانه اظهار داشت: تمام مربیان درجه یک و دو مى‌توانند از این سامانه استفاده کرده و به آن دسترسى داشته باشند. دوره‌هاى مشخص مربیگرى استعدادیابى از آبان ماه آغاز شده و ادامه خواهد داشت.

وی ادامه داد: بزودى نیز دوره‌های آموزشى براى نحوه کار در این سامانه نیز بصورت کارگاه برگزار خواهد شد. به کلیه مربیان پس از ثبت‌نام در این سامانه دسترسى رایگان داده خواهد شد تا بتوانند با این سیستم راحت‌تر کار کنند.

۲۳ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۴۵

نظر مخاطبان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

آیکون ایمیل

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.