دکتر اردیبهشت: ۱۵۰ ناظر سلامت فدراسیون پزشکی ورزشی بر اجرای پروتکل ها نظارت داشتند

دکتر اردیبهشت: ۱۵۰ ناظر سلامت فدراسیون پزشکی ورزشی بر اجرای پروتکل ها نظارت داشتند

تیم ملی فوتبال کشورمان در شرایطی پنج شنبه شب در ورزشگاه آزادی جشن صعود به جام جهانی برپا کرد که ۱۵۰ نفر از ناظران سلامت فدراسیون پزشکی ورزشی(خانم و آقا) حضور پررنگی در این رویداد داشتند.

به گزارش پاشگاه روابط عمومی کمیته ملی المپیک و به نقل از سایت خبری تحلیلی پزشکی ورزشی ایران، دکتر سید اشکان اردیبهشت، دبیر فدراسیون پزشکی ورزشی ضمن تبریک صعود مقتدرانه تیم ملی فوتبال به جام جهانی قطر، اظهار کرد: فدراسیون پزشکی ورزشی همواره تلاش می کند بهترین خدمات را به جامعه ورزش کشور ارائه نماید و یکی از مهمترین محورهای ارائه این خدمات بویژه در دوران کرونا، توسط کمیته پوشش پزشکی مسابقات صورت می گیرد و همکاران ما در این بخش تا سرحد توان جهت ارائه خدمت به جامعه ورزش تلاش می کنند.

وی افزود: همچون دیگر رویدادهای ورزشی بین المللی، کشوری و ملی کمیته پوشش پزشکی مسابقات فدراسیون پزشکی ورزشی برنامه ریزی لازم را برای پوشش پزشکی و نظارت بر اجرای پروتکل های بهداشتی در دیدار تیم های ملی فوتبال ایران و قطر به عمل آورد.

دکتر اردیبهشت ادامه داد: در این راستا با هماهنگی های صورت گرفته پس از برگزاری جلسه هماهنگی با حضور دکتر امین روزی و دکتر تورج ملک محمدی در ستاید پزشکی ورزشی آزادی ، ۱۵۰ ناظر سلامت فدراسیون پزشکی ورزشی، ساعاتی پیش از آغاز مسابقه در بخش های مختلف ورزشگاه آزادی( داخل استادیوم ۱۰۰ هزار نفری و بیرون محوطه استادیوم) حضور یافتند و نسبت به رعایت پروتکل های بهداشتی نظارت لازم را به عمل آوردند.

دبیر فدراسیون پزشکی ورزشی خاطرنشان کرد: با وجود شرایط جوی و بارندگی، همکارانمان تا سرحد توان در این زمینه تلاش نمودند و خوشبختانه این مهم از چشم نمایندگان کنفدراسیون فوتبال آسیا نیز دور نماند.

دکتر اردیبهشت در پایان بار دیگر صعود تیم ملی فوتبال به جام جهانی را به عموم مردم کشورمان تبریک وتهنیت گفت.

۸ بهمن ۱۴۰۰ ۱۳:۰۲

نظر مخاطبان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

آیکون ایمیل

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.