برگزاری مسابقات انتخابی تیم ملی ورزش‌های الکترونیک برای حضور در بازی‌های آسیایی

برگزاری مسابقات انتخابی تیم ملی ورزش‌های الکترونیک برای حضور در بازی‌های آسیایی
 
اولین دوره مسابقات انتخابی تیم ملی ورزش‌های الکترونیک ویژه بازی‌های جهانی اندونزی و بازی‌های آسیایی با استقبال پرتعداد شرکت کنندگان همراه شد.
 
به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک و به نقل از سایت  فدراسیون ورزش‌های همگانی،  انجمن ورزش‌های الکترونیک در راستای اهداف و برنامه های خود، اولین دوره مسابقات انتخابی تیم ملی ورزش‌های الکترونیک را در دو رشته فوتبال مجازی Fifa22 و Efootball2021 را در دو مرحله استانی و کشوری برگزار کرد.
 
مرحله اول انتخابی تیم ملی در ۲۶ مرکز استان و از تاریخ ۲۹ دی ماه ۱۴۰۰ لغایت ۴ بهمن ۱۴۰۰ در دو رشته و با شرکت حدود ۱۶۰۰ نفر بازیکنان حرفه ای از سراسر کشور برگزار شد‌.
 
همچنین از تاریخ ۶ بهمن لغایت ۸ بهمن مسابقات قهرمانی کشور، دور نهایی با حضور ۲۵۶ نفر از برترین ها و بهترین های کشور و منتخبان استانی در محل باغ لارک در حال برگزاری است و تا روز جمعه ادامه خواهد داشت.
 
در این دوره از مسابقات که با مشارکت و همکاری موسسه راوینو وابسته به موسسه رزمندگان اسلام برگزار شد، اولین انتخابی تیم ملی برای مسابقات آسیایی هانگژو چین ۲۰۲۲ در رشته فیفا و همچنین اولین انتخابی تیم ملی برای مسابقات جهانی اندونزی در رشته یی فوتبال می‌باشد.
 
مسابقات آسیایی هانگژو چین ۲۰۲۲ که در شهریور سال آینده برگزار خواهد شد برای اولین بار مدال رسمی خواهد داشت و در رنکینگ مدال های ورزشی محاسبه خواهد شد.
 
همچنین در این دوره از مسابقات آسیایی هانگژو چین،  برای اولین بار مسابقات ورزش‌های فیزیک و متحرک و مسابقات ورزشی رباتیک برگزار خواهد شد.
۷ بهمن ۱۴۰۰ ۱۶:۴۵

نظر مخاطبان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

آیکون ایمیل

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.