کیانی زاده:9 بهمن،دور جدید تمرینات ملی‌پوشان تکواندو آغاز می شود

کیانی زاده:9 بهمن،دور جدید تمرینات ملی‌پوشان تکواندو آغاز می شود

سرپرست فدراسیون تکواندو گفت: هدف ما حضور پر قدرت در بازی های آسیایی 2022 و کسب دومدال طلا، یک نقره و یک برنز است .

به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک و به نقل از یابت فدراسیون تکواندو، نشست بررسی روند آماده سازی و برنامه‌های تیم ملی به منظور شرکت در بازی‌های آسیایی 2022 با حضور فرامرز کیانی‌زاده سرپرست فدراسیون، مجید نیری دبیر، آرش فرهادیان رییس سازمان تیم‌های ملی، فریبرز عسکری سرمربی و مهرداد یوسفی مربی تیم ملی برگزار‌شد.

عسکری در این جلسه با بیان اینکه به دلیل برگزاری رقابت‌های لیگ برتر و مسابقات انتخابی دانشجویان اردوی تیم ملی را تعطیل کرده ایم، گفت: براساس هماهنگی با سازمان تیم‌های ملی درخواست شروع مرحله جدید اردوی آماده سازی را از روز شنبه – 9 بهمن‌ماه داریم.

کیانی زاده سرپرست فدراسیون تکواندو در این نشست با اشاره به برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون تکواندو گفت: از آن جایی که نتیجه انتخابات مشخص نیست، موظف به برنامه ریزی و پیگیری امور فدراسیون هستیم. خدارا شکر طی این مدت هم نگذاشتیم کاری روی زمین بماند؛ در بخش تیم‌های ملی نیز اردوها را با نظر سرمربی تیم ملی آغاز خواهیم کرد.

وی افزود: هدف ما حضور پر قدرت در بازی های آسیایی 2022 و کسب دومدال طلا، یک نقره و یک برنزی است که فدراسیون به وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی المپیک در بخش آقایان تعهد داده است.

در این جلسه نیری، فرهادیان و یوسفی نیز نظرات خود را مطرح کردند و در نهایت با جمع بندی توسط سرپرست فدراسیون تکواندو موارد زیر مقرر شد.

 تیم ملی در رویدادهای بین المللی اسفندماه، به میزبانی جزیره کیش شرکت و با تیم های حاضر در رقابت‌های جام باشگاه‌های آسیا به منظور استفاده از ملی‌پوشان بیشتر در این مسابقات رایزنی شود.

همچنین با درخواست سرمربی تیم ملی مبنی بر حضور در یک تورنمنت معتبر و اردوی مشترک پیش از بازی‌های آسیایی 2022 موافقت شد.

۵ بهمن ۱۴۰۰ ۰۹:۲۲

نظر مخاطبان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

آیکون ایمیل

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.