وزیر ورزش و جوانان: فدراسیون انجمنهای ورزشی یک سازمان تربیت بدنی است

وزیر ورزش و جوانان: فدراسیون انجمنهای ورزشی یک سازمان تربیت بدنی است

دکتر حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان و هیات همراه با حضور در فدراسیون انجمنهای ورزشی با رییس فدراسیون، اعضای هیات رییسه، روسای انجمنها و نواب رییس، مسئولان کمیته ها و پرسنل فدراسیون نشست مشترک و صمیمانه ای را برگزار کرد.
به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک و به نقل از سایت  فدراسیون انجمنهای ورزشی، در این نشست ۳ ساعته دکتر سجادی ضمن تبریک ولادت حضرت زهرا(س) و روز زن گفت: بسیار خشنود هستم که در این روز عزیز در جمع یکی از بزرگترین فدراسیونهای ورزشی کشور هستم و بواقع این مجموعه که در ابعاد همگانی، تفریحی، قهرمانی و حرفه ای فعالیت می کند خود یک سازمان تربیت بدنی است و بنده قدر این فدراسیون تاثیر گذار در ورزش ایران را بخوبی می دانم.
وی با تمجید از مدیریت این فدراسیون تاکید کرد:در این فدراسیون عریض و طویل توسعه پایدار را شاهد بوده ایم ، رشد و تعمیم فنی در انجمنها و رشته های تحت پوشش، کثرت و عظمت کار را مشخص می کند و این بخاطر مدیریت صحیح جناب علیپور است که ایشان بخشی از تاریخ ورزش کشور است و من بر خود وظیفه وتکلیف می دانم که نگاه ویژه ای به این مجموعه بزرگ ورزش کشور داشته باشم.
در این نشست همچنین محمد علیپور رییس فدراسیون انجمنهای ورزشی گفت: دکتر سجادی اولین وزیری است که از جنس ورزش است، یک قهرمان ملی و یک مدیر دلسوز که درد ورزش را میداند و این باعث افتخار ما است که امروز در خدمت ایشان هستیم.
وی افزود: فدراسیون انجمنهای ورزشی 11 سال پیش توسط دکتر سجادی تاسیس شد و حالا بعد از بیش از دو دهه 20 انجمن ، 70 رشته ورزشی، 2500 هیات و کمیته را مدیریت می کنیم که از این تعداد 5 رشته در المپیک و مجموعا 11 رشته در بازیهای آسیایی حضور دارند، در این مدت 600 مدال رنگارنگ در آوردگاههای بین المللی کسب کردیم، دارای 25 کرسی بین المللی هستیم و دائما در حال برگزاری مسابقات کشوری و سراسری و اعزامهای برون مرزی هستیم و همه اینها بخاطر دور اندیشی جنابعالی و تشکیل این مجموعه بزرگ ورزش کشور بود.
در ادامه این نشست وزیر ورزش و جوانان به تفکیک با روسای انجمنهای تابعه گفت و گو کرد و شرایط رشته های تحت پوشش را مورد بررسی قرار داد و تاکید کرد به رشته های المپیکی بخصوص بیس بال و سافت بال، راگبی و کریکت توجه ویژه ای شود و حتی وعده داد که بزودی یک زمین اختصاصی برای این سه رشته مذکور در نظر گرفته شود.
اهدای یک تابلوی نقاشی از تصویر دکتر سجادی که توسط یک ورزشکار معلول رشته برای تونیک کشیده شده بود به وزیر ورزش و تجلیل از بانوان حاضر در این جلسه به مناسبت روز زن از دیگر برنامه های این جلسه بود.

۳ بهمن ۱۴۰۰ ۱۱:۰۲

نظر مخاطبان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

آیکون ایمیل

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.