بمنظور حضوری موفق در بازی های آسیایی هانگژو؛ نشست کادر سرپرستی با مسئولان رشته های کاراته، ورزش های الکترونیک و اسکیت برگزار شد

بمنظور حضوری موفق در بازی های آسیایی هانگژو؛ نشست کادر سرپرستی با مسئولان رشته های کاراته، ورزش های الکترونیک و اسکیت برگزار شد
در ادامه نشست های کادر سرپرستی بازی های آسیایی هانگژو چین با مسئولان رشته های نامزد حضور در این بازی ها ، امروز (دوشنبه 15 آذر ماه) نشستی با مسئولان کاراته، ورزش های الکترونیک و اسکیت در محل کمیته ملی المپیک برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک؛ در نشست فوق دکتر نصراله سجادی مشاور عالی رئیس کمیته ،پیمان فخری سرپرست کاروان ایران در بازی های آسیایی هانگژو و رئیس مرکز نظارت بر تیم های ملی، علی رغبتی مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی و نظارت وزارت ورزش و جوانان و جمعی از مدیران کمیته به همراه مسئولان و کادر فنی رشته های کاراته، ورزش های الکترونیک و اسکیت  حضور داشتند.

در نشست کادر سرپرستی بازی های آسیایی هانگژو با  رشته های  مذکور، پیمان فخری سرپرست کاروان کتابچه دستورالعمل ستاد برگزاری بازی ها را که پیش از این برای فدراسیون ها ارسال شده است برای حاضرین مرور کرد؛ این کتابچه شامل قوانین، مقررات، اوزان ، ماده های هر رشته و زمان برگزاری آن طبق روز و ساعت اعلام شده است.

در ادامه این نشست سرپرست کاروان ایران در بازی های آسیایی هانگژو تاکید کرد تیم های ورزشی از هم اکنون تا زمان اعزام موظف هستند 4 مرحله تست آمادگی جسمانی در آکادمی ملی المپیک را انجام دهند تا ارزیابی دقیقی از ورزشکاران داشته باشیم.

همچنین فخری با تاکید بر سیاست های فنی کاروان در اعزام کاروان کیفی و رشته های مدال آور ،  به بیان تاریخچه حضور هر کدام از رشته های فدراسیون های مذکور در بازی های آسیایی پرداخت.

در ادامه نشست، مسئولان رشته های کاراته، ورزش های الکترونیک و اسکیت  گزارشی ازبرنامه های خود تا زمان اعزام از جمله اردوها و تورنمنت های پیش رو،  مشکلات و درخواست هایشان مطرح کردند و کادرفنی هر سه رشته نیز نکات فنی از قبیل بررسی نفرات، وضعیت اردوها، نحوه انتخاب اردونشینان، مسابقات انتخابی و زمان برگزاری اردوها و مشکلاتشان را  عنوان کردند.

۱۵ آذر ۱۴۰۰ ۱۳:۲۱

نظر مخاطبان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

آیکون ایمیل

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.