دکتر نوروزی:خدمات ما نباید محدود به تهران و مراکز استان ها باشد

دکتر نوروزی:خدمات ما نباید محدود به تهران و مراکز استان ها باشد

رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی گفت: همان طور که ما تمرکز زدایی را در سطح کشور انجام دادیم  توقع داریم که این تمرکز زدایی در سطح استان ها هم انجام شود، یعنی فعالیت ها معطوف به مرکز استان و شهر شیراز نباشد.

به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک و به نقل از پایگاه خبری تحلیلی پزشکی ورزشی ایران، دکتر غلامرضا نوروزی در مجمع عمومی و سالانه هیات پزشکی ورزشی فارس گفت: هیات پزشکی ورزشی استان فارس توانسته در دو سال اخیر در رقابتی بسیار سخت با استانهای بزرگ جایگاه سوم کشور را به خود اختصاص دهد.

 رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی ادامه ادامه داد: در فدراسیون سعی کردیم خدمات را از تهران به شهرستان ها انتقال دهیم و مانع از ایجاد هزینه ها و زمان زیادی برای انجام کارهای درمانی شده ایم. مبنای ما بر این بود که در هر استان یک پایگاه پزشکی ورزشی قوی داشته باشیم که بتواند پاسخگوی نیازهای ورزشکاران باشد و ما می بینیم که امروز هیات فارس چقدر قوی کار کرده و مجددا از تلاش دکتر دکتر باشتی و همکارانشان تشکر می کنم که یک کادر بادانش، سالم و با اخلاق هستند وهمین جمع کردن کادر مناسب در کنار یکدیگر است و این راز موفقیت هیات فارس و نکته ارزشمند مدیریتی در این هیات  به شمار می رود.

دکتر نوروزی ادامه داد:ما در دوران کرونا بازی های المپیک و پارالمپیک را داشتیم که با تدابیری که اندیشیده شد، توانستیم این مسابقات را بدون کوچکترین مشکلی پشت سر بگذاریم و نخستین کشوری بودیم که واکسیناسیون ویژه ورزشکاران المپییکی و پارالمپیکی را انجام دادیم و کمترین مشکل را در بحث مبتلایان به کرونا داشتیم و ما تنها دو مورد ابتلا داشتیم که خوشبختانه یکی از آنها هم توانست در المپیک حاضر شود.

رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی  بیان کرد:در دوران کرونا، کار بسیار سخت و پیچیده است، به خصوص برای ما در فدراسیون پزشکی ورزشی، چون از سوی ستاد کرونا فعالیت های ورزشی در دسته 3 و 4 قرار گرفته بود. ما در جلسات متعددی که با وزارت بهداشت داشتیم، آنها را متقاعد کردیم که ورزش را در اولویت یک و دو قرار دهند تا در سخت ترین شرایط کرونا هم ورزشکاران بتوانند با رعایت دستورالعمل ها، تمرینات و مسابقاتشان را انجام دهند و دیدید که در اوج کرونا مسابقات لیگ برتر و اردوهای تیم ملی برگزار شد.

 دکتر نوروزی در پایان گفت:یک موضوع مهمی که من همیشه روی آن تاکید می کنم توجه به شهرستان هاست. همان طور که ما تمرکز زدایی را در سطح کشور انجام دادیم  توقع داریم که این تمرکز زدایی در سطح استان ها هم انجام شود و شهرستان ها بیشتر دیده شوند و فعالیت های بیشتری داشته باشند، یعنی فعالیت ها معطوف به مرکز استان و شهر شیراز نباشد

۱۴ آذر ۱۴۰۰ ۰۸:۰۹

نظر مخاطبان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

آیکون ایمیل

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.