در حاشیه اجلاس آنوک ؛ تقدیر دبیرکل کمیته ملی المپیک افغانستان از حمایت های ایران /دعوت از رئیس کمیته ملی المپیک عراق به ایران

در حاشیه اجلاس آنوک ؛ تقدیر دبیرکل کمیته ملی المپیک افغانستان  از حمایت های ایران /دعوت از رئیس کمیته ملی المپیک عراق به ایران
در حاشیه اجلاس آنوک که در کشور یونان در حال برگزاری است دبیرکل کمیته ملی المپیک افغانستان از حمایت های کمیته ملی المپیک ایران از ورزش افغانستان تقدیر و تشکر کرد.
به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک ؛ در جریان برگزاری  بیست و پنجمین نشست آنوک ، محمد یونس دبیرکل کمیته ملی المپیک افغانستان از دکتر صالحی امیری ریاست کمیته ملی المپیک به جهت حمایت های گسترده از ورزشکاران افغانستانی با توجه به شرایط پیش آمده برای این کشور تقدیر و تشکر کرد  . 
یونس در دیدار با دکتر صالحی امیری ضمن تشکر از حمایت و همکاری با ورزشکاران افغان  در راستای اجرایی شدن مفاد تفاهم نامه فی مابین که چندی پیش در تهران به امضا رسید آمادگی خود را اعلام نمود . 
در نشست آنوک از ایران به عنوان مهمترین کشوری که در جریان مشکلات سیاسی افغانستان بیشترین حمایت و همکاری از ورزشکاران افغانستان داشته است نام برده و تقدیر و تشکر ویژه شد .
همچنین در حاشیه این دیدارها  دکتر صالحی امیری ضمن دیدار با رعد حمودی سلمان رئیس کمیته ملی المپیک عراق از وی دعوت کرد تا به منظور همکاریهای بیشتر فی مابین در زمینه های آموزشی ، اعزام ورزشکار ، برگزاری اردو ، مربیان و ... به ایران سفر کند .
رئیس کمیته ملی المپیک عراق نیز ضمن اشاره به جایگاه ورزش ایران در میان کشورهای منطقه و جهان عنوان داشت:دو کشور ایران و عراق ارتباط خوبی با یکدیگر دارند و قطعا  همکاری های ورزشی دو کشور  در رشته های مختلف  می تواند این ارتباط را قویتر کند لذا در اولین فرصت به ایران سفر کرده تا از نزدیک ضمن دیدن امکانات ورزشی ایران بتوانیم مقدمات همکاری ورزشی طرفین را هموار نماییم.
۳ آبان ۱۴۰۰ ۱۳:۵۴

نظر مخاطبان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

آیکون ایمیل

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.