اندونزی در آستانه میزبانی یک ابر رویداد بین المللی دیگر

اندونزی در آستانه میزبانی یک ابر رویداد بین المللی دیگر
کشور اندونزی بعنوان میزبان دومین دوره بازی های جهانی ساحلی انتخاب شد.
 
 
به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک و به نقل از  آنوک؛ به نظر می رسد اندونزی قرار است بازی های جهانی ساحلی انجمن کمیته های ملی المپیک ANOC را برگزار کند - اما تنها در صورت برداشته شدن ممنوعیت سازمان ملی مبارزه با دوپینگ  این کشور می تواند به این رویداد دسترسی نهایی داشته باشد.  این کشور آسیایی تنها نامزد بازیهای 2023 است و ANOC پیش از اعلام رسمی اندونزی به عنوان میزبان ، مسیر دریافت پیشنهادات را بازگذاشته است.
هرچند این روند به دلیل عدم رعایت آژانس مبارزه با دوپینگ اندونزی  توسط آژانس جهانی مبارزه با دوپینگ  به دلیل عدم اجرای "برنامه آزمایش موثر" ، با پیچیدگی مواجه است. بر اساس شرایط تحریم های WADA ، اندونزی از حق میزبانی هرگونه رویداد منطقه ای ، قاره ای یا قهرمانی جهان توسط امضاکننده مقررات جهانی مبارزه با دوپینگ ، مانند ANOC ، "برای تمام مدت عدم رعایت" منع شده است.
این بدان معناست که اندونزی در صورتی که سازمان ملی ضددوپینگ این کشور توسط وادا "مطابق با مقررات" اعلام شود؛ می تواند به طور رسمی حقوق میزبانی بازی ها را دریافت نماید. مقامات اندونزی اطمینان دارند که نگرانی های ارائه شده توسط WADA در آینده نزدیک برطرف می شود. ANOC قرار است به اندونزی سفر کند تا برنامه های خود را برای این بازیها ، که در قطر در سال 2019 آغاز شد ، تا پایان امسال بررسی کند. این هیئت همچنین در مجمع عمومی خود اعلام کرد که روسیه ، ولز جنوبی در استرالیا و چین تایپه علاقه خود را برای میزبانی بازی های جهانی ساحلی WBG (World Beach Games) در سال 2025 اعلام کرده اند.
 
۳ آبان ۱۴۰۰ ۱۲:۵۵

نظر مخاطبان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

آیکون ایمیل

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.