با حضور مسئولان شورای المپیک آسیا،کمیته برگزاری بازیها و دکتر سعیدی؛وبینار هماهنگی بازیهای داخل سالن و رزمی بانکوک 2022برگزار شد

با حضور مسئولان شورای المپیک آسیا،کمیته برگزاری بازیها و دکتر سعیدی؛وبینار هماهنگی بازیهای داخل سالن و رزمی بانکوک 2022برگزار شد

وبینار هماهنگی برگزاری ششمین دوره بازیهای آسیایی داخل سالن و هنرهای رزمی با حضور مسئولان شورای المپیک آسیا ،اعضای کمیته برگزاری بازیها و دکتر کیکاوس سعیدی دبیر کل کمیته ملی المپیک،پیمان فخری رئیس مرکز نظارت بر تیم های ملی و فرید فتاحیان مدیر امور بین الملل کمیته برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک؛در این وبینار که مسئولان شورای المپیک آسیا و کمیته برگزاری بازیها از تایلند و نمایندگان کمیته ملی المپیک 40 کشور آسیایی حضور داشتند مسئولان کمیته برگزاری به ارائه گزارشی از میزان آمادگی خود و چگونگی برگزاری رقابت ها  پرداختند.

آمادگی مکان های برگزاری رقابتها،نحوه اسکان مقامات،داوران و ورزشکاران،حمل و نقل،مسایل پیشگیرانه مربوط به کوید 19 و انجام تست 3 روز یکبار ،اعلام تقویم زمان و محل برگزاری رقابتها، مهمترین موارد مطروحه در این وبینار بود.

این رقابتها در 31 رشته ورزشی و 305  رویداد برگزار می شود که البته دو رشته ورزشی آن ورزش های هوایی و تک بال بصورت نمایشی می باشند.

در این بازیها 305 مدال طلا، نقره و برنز، توزیع و پیش بینی می شود 5 تا 7 هزار ورزشکار در این بازیها از 45 کشور آسیایی حضور یابند.

این بازیها از 21 الی 29 اسفند ماه در دو شهر بانکوک و چونبوری برگزار خواهد شد و کمیته برگزاری بازیها ضمن ارائه گزارش خود و پاسخ به سئوالات نمایندگان کمیته المپیک کشورهای آسیایی،آمادگی خود را برای برگزاری بازیها اعلام داشتند.

 

 

۲۴ شهریور ۱۴۰۰ ۱۵:۲۱

نظر مخاطبان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

آیکون ایمیل

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.