حمیده عباسعلی : بدنبال کسب موفقیت در بازی های آسیایی هانگژو هستم

حمیده عباسعلی : بدنبال کسب موفقیت در بازی های آسیایی هانگژو هستم
بانوی کارته کای کشورمان که دوران نقاهت بعد از مصدومیت را طی می کند گفت : تمام تلاشم را خواهم کرد تا در رقابت های آسیایی هانگژو اتفاق خوبی رقم بزنم.
حمیده عباسعلی در گفتگو با روابط عمومی کمیته ملی المپیک اظهار داشت حدود ۱۵ روز است که از عمل جراحی ام می گذرد که با فاصله یک هفته پس از عمل جراحی فیزیوتراپی را آغاز کردم و در حین تمرینات فیزیوتراپی تمرینات توانبخشی را نیز آغاز کردم اما حدود ۳ یا ۴ ماه باید از تمرینات تخصصی دور باشم.
وی افزود : البته طبق توصیه دکتر کیهانی پزشک معالجم بعد از دو ماه تمرینات فیزیوتراپی امکان آغاز تمرینات بدنسازی را دارم و طبق گفته ایشان پس از شش ماه آماده مسابقات خواهم بود اما از آنجایی که در آبان  و آذر ماه سال جاری مسابقات قهرمانی آسیا و جهان را پیش رو داریم به طور حتم به این دو رویداد نخواهم رسید.
عباسعلی ادامه داد: اولین مسابقاتی که پس از طی کردن دوران بازتوانی امکان حضور در آن را دارم بازی‌های آسیایی هانگژو است که به امید خدا با توجه به فاصله یک سال باقی مانده به آن رقابت ها، فرصت آمادگی و بهبودی کامل را خواهم داشت.
بانوی کاراته کای کشورمان افزود : حضور در بازی‌های آسیایی هانگژو یکی از اهداف مهم من پس از حضور در المپیک بود و قطعاً قصد نداشتم بعد از المپیک خداحافظی کنم که با توجه به اتفاقی که برایم رخ داد و در دو قدمی مدال دچار مصدومیت شدم مانعی برای این که بازی های آسیایی را رها کنم نیست .
وی ادامه داد : به هر حال تمام تلاشم را کردم در المپیک اتفاق خوبی را رقم بزنم اما قسمت نبود و آن چیزی که من می‌خواستم انجام نشد و خلاف تصوراتم بود و مصدومیت مانع رسیدن به مدال شد اما در حال حاضر هدفم حضور در بازی‌های آسیایی است.
عباسعلی گفت: با توجه به فاصله یک سال مانده تا بازی‌های آسیایی قطعاً به شرایط ایده‌آل خواهم رسید، چرا که تمام توانم را جمع کردم تا روند بهبودی سریع تر انجام شود و به بازتوانی کامل برسم و بتوانم هر چه زودتر به تمرینات تخصصی برگردم چرا که در حال حاضر  هدفم فقط بازی های آسیایی است.
وی درباره چهارمین حضورش در بازی‌های آسیایی گفت همیشه دنبال رکوردشکنی بودم و هستم از سال ۲۰۱۰ که کاراته بانوان وارد بازی‌های آسیایی شد در این بازی ها حضور داشتم که موفق به کسب مدال نشدم و در ۲۰۱۴ اینچئون مدال طلا را کسب کردم و ۲۰۱۸ در جاکارتا مدال برنز را از آن خود کردم و به امید خدا چهارمین حضورم در بازی های آسیایی را با اتفاقات خوبی همراه خواهد بود.
۲۳ شهریور ۱۴۰۰ ۱۱:۴۴

نظر مخاطبان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

آیکون ایمیل

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.