توسط دپارتمان پیشگیری از آسیب های ورزشی آکادمی ملی المپیک:کارگاه پیشگیری از آسیب های شایع زانو در ورزش(ویژه شهرداری بندرعباس) برگزار شد

توسط دپارتمان پیشگیری از آسیب های ورزشی آکادمی ملی المپیک:کارگاه پیشگیری از آسیب های شایع زانو در ورزش(ویژه شهرداری بندرعباس) برگزار شد

دپارتمان پیشگیری از آسیب های ورزشی مرکز پزشکی ورزشی آکادمی ملی المپیک، کارگاه غیر حضوری پیشگیری از آسیب های شایع زانو در ورزش را ویژه شهرداری بندر عباس برگزار کرد.
به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک و به نقل از سایت آکادمی ملی المپیک، پس از اعلام درخواست شهرداری بندرعباس مبنی بر برگزاری کارگاهی با عنوان پیشگیری از آسیب های شایع زانو در ورزش توسط دپارتمان پیشگیری از آسیب های ورزشی، دپارتمان مذکور بلافاصله اقدام به انجام هماهنگی و برنامه ریزی های لازم برای برگزاری این کارگاه نمود که این کارگاه آموزشی در تاریخ 20 شهریور ماه و به صورت غیرحضوری برگزار شد.
با توجه به شیوع بالا و طولانی بودن زمان توانبخشی آسیب پارگی لیگامنت صلیبی قدامی، کارگاه مذکور جهت آشنایی مخاطبین بندرعباسی با این مبحث مهم برگزار شد.
دکتر علیرضا شهاب و مصطفی زارعی مدرسین این کارگاه، در مورد آناتومی، نحوه ایجاد آسیب ACL  ، زمان مورد نیاز جهت توانبخشی این آسیب و تمرینات توانبخشی این آسیب توضیحاتی را به شرکت کنندگان ارائه دادند.

۲۳ شهریور ۱۴۰۰ ۰۸:۳۴

نظر مخاطبان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

آیکون ایمیل

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.