وزیر ورزش و جوانان: خیال همه راحت، رئیس جمهور علاقه‌مند به ورزش است/ قدردان پیشکسوتان دو و میدانی هستیم

وزیر ورزش و جوانان: خیال همه راحت، رئیس جمهور علاقه‌مند به ورزش است/ قدردان پیشکسوتان دو و میدانی هستیم
دکتر حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان عصر امروز‌ (جمعه 12 شهریور) با حضور در مجموعه آفتاب انقلاب (تنها سایت تخصصی دو و میدانی) با جمعی از خانواده دو و میدانی کشور دیدار کرد.

 

به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک و به نقل از فدراسیون دوومیدانی ،در دیدار امروز وزیر ورزش و جوانان با خانواده دو و میدانی، هاشم صیامی جمعی از پیشکسوتان، تعداد کثیری از روسای هیات‌های‌استانی، مربیان و ورزشکاران حضور داشتند. 
 
در ابتدا هاشم صیامی ضمن خوش‌آمد گویی به وزیر ورزش و جوانان به بیان نکاتی پیرامون شرایط ورزش دو و میدانی پرداخت،همچنین علی رضایی دبیر فدراسیون گزارشی از عملکرد فدراسیون در زمان تصدی هاشم صیامی در فدراسیون دو و میدانی پرداخت.
 
تعدادی از پیشکسوتان با وزیر ورزش و پیشکسوت رشته دو و میدانی درد دل کردند. همچنین احسان حدادی به نمایندگی از ورزشکاران و حسین فهیمی به نمایندگی از روسای استانها خواسته‌ها، توقعات و کاستی‌های خود را در این رشته با وزیر در میان گذاشتند. 
 
وزیر ورزش پیش از هر چیز با اشاره به رویکرد رئیس جمهور نسبت به ورزش گفت: خیال همه راحت باشد، رئیس جمهور علاقه‌مند به ورزش، خصوصا ورزش همگانی بوده و در موضوع ترویج ورزش و افزایش مشارکت مردم راهنمایی‌های زیادی به من داشته است و خیال همه از این بابت راحت باشد.
 
سجادی اظهار داشت: فدراسیون دوومیدانی خوشبختانه اسپانسر خوبی دارد. من هم یک تکلیفی دارم؛ اینکه زیرساخت‌ها را فراهم و منابع مالی پیگیری می‌کنم. همچنین از صداوسیما درخواست دارم به دوومیدانی بیشتر بپردازد و این تکلیف من است. پیشنهادم این است که فدراسیون دوومیدانی اردوهای جمعی را برگزار کند. باید ورزشکارانی مثل حدادی، تفتیان، فصیحی و ... را در دوومیدانی حفظ کنیم و به عنوان مربی، مسئول فنی و ... از تجربیات آنها بهره ببریم.
 
وی تصریح کرد: پیشنهاد می‌کنم پیست‌های دوومیدانی را با ورزش همگانی مرتبط کنیم و از تجربیات ورزشکارانی که اردوی خارج از کشور داشته‌اند استفاده کنیم. البته ما فعلا از احسان حدادی  یک طلای دیگر در بازی‌های آسیایی 2022 چین انتظار داریم.
 
وزیر ورزش و جوانان در پایان گفت: بانوان در دومیدانی نیاز به حمایت بیشتری دارند. من علاقمند هستم که ورزش بانوان در ایران مستقل و خودکفا شود. از رئیس فدراسیون می‌خواهم دوومیدانی بانوان را خودکفا کند و من هم کمک می‌کنم. 
 
۱۲ شهریور ۱۴۰۰ ۲۳:۰۲

نظر مخاطبان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

آیکون ایمیل

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.