پیام تبریک دکتر نوروزی به مناسبت روز پزشک؛جانفشانی پزشکان و کادر درمان شایسته تکریم و تعظیم است

پیام تبریک دکتر نوروزی به مناسبت روز پزشک؛جانفشانی پزشکان و کادر درمان شایسته تکریم و تعظیم است

رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی طی پیامی فرارسیدن اول شهریور زادروز حکیم ابوعلی سینا و روز پزشک را تبریک گفت.

به گزارa روابط عمومی کمیته ملی المپیک و به نقل از پایگاه خبری تحلیلی پزشکی ورزشی ایران، در پیام تبریک دکتر غلامرضا نوروزی آمده است:بی گمان نعمت حیات، سلامتی و تندرستی مهمترین لطف پروردگار یکتا به انسان است؛ امری که در آموزه های دینی به خوبی به انسان یادآوری شده و تلاش برای حفظ این نعمت بزرگ و ارزشمند نیز از جایگاه بالایی برخودار است و کسانی که به هر نحو در این جهت گام بر می دارند، شایسته تکریم و تعظیم هستند.

در ادامه پیام دکتر نوروزی با اشاره به پاندمی کرونا، تصریح شده است: این پاندمی در شرایطی اهمیت نعمت سلامت را به بشر یادآور شد که نگاه های امیدوار در سراسر گیتی متوجه کادر درمان و دانشمندان این عرصه گشت. از اسفندماه سال ۱۳۹۸ که ورود این ویروس منحوس به کشورمان رسما اعلام شد کادر شریف درمان و پزشکان عزیز به واقع مدافع وطن لقب گرفته و با جانفشانی در جهت سلامت آحاد جامعه گام برداشتند.

رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی یادآور شده است: این جانفشانی و تلاش بی شائبه از چشم مردم قدردان و عزیز کشورمان پنهان نمانده و کادردرمان بارها و بارها مورد تمجید و تکریم آنها قرار گرفته اند.امروز اول شهریور که مزین به نام ابوعلی سینای بزرگ و پزشک گردیده است، اینجانب وظیفه خود می دانم به عنوان عضوی از خانواده سلامت و خدمتگزار جامعه ورزشی کشور، صمیمانه ترین تبریکات را آراسته پزشکان عزیزمان در همه عرصه های سلامت، بویژه همکاران ستادی و استانی فدراسیون پزشکی ورزشی، کمیته های پزشکی فدراسیون های ورزشی و دیگر بخش های ورزشی کشور نمایم. امید است به زودی و با قطع زنجیره انتقال کووید ۱۹ آرامش بر زندگی همگان حکمفرما شده و دیگر شاهد ابتلای هموطنان عزیزمان به این بیماری و جان باختن جانکاه آنها و داغدار شدن خانواده هایشان نباشیم.

۱ شهریور ۱۴۰۰ ۱۳:۱۶

نظر مخاطبان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

آیکون ایمیل

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.