تیم ملی تری‌اتلون عازم ژاپن شد

تیم ملی تری‌اتلون عازم ژاپن شد
به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک و به نقل از سایت فدراسیون ترای‌اتلون؛ تیم ملی ترای‌اتلون بزرگسالان بامداد امروز تهران را به مقصد ژاپن ترک کرد تا در مسابقات بزرگسالان قهرمانی آسیا و گزینشی المپیک توکیو که از روز ۳ الی ۵ اردیبهشت ماه در شهر هاتسوکائیچی این کشور برگزار می گردد، شرکت نماید. این تیم با ترکیب ۲ ورزشکار و یک مربی/سرپرست در این رقابت ها حضور پیدا خواهد کرد.

علی رضوانی و امین سقایی دهکردی دو ملی پوش کشورمان در این مسابقات هستند که دکتر مهدی گودرزی، رئیس فدراسیون و مربی سطح ۲ بین المللی کشورمان که به منظور شرکت در اجلاس سالیانه کنفدراسیون آسیا که هر ساله همزمان با مسابقات قهرمانی قاره برگزار می گردد، عازم ژاپن شده، به عنوان سرپرست و مربی در این سفر ملی پوشان را همراهی می کند.

مسابقات ترای‌اتلون بزرگسالان قهرمانی آسیا در حالی در شرایط پاندمی کرونا برگزار می گردد که از اولین رویدادهای قهرمانی قاره پیش از مسابقات المپیک توکیو است و به همین منظور تحت تدابیر ویژه و سخت گیرانه میزبان برای تیم ها و ورزشکاران حاضر در این رویداد برگزار می شود و تیم ملی کشورمان نیز علاوه بر رعایت شرایط ویژه بهداشتی و تمرینی در اردوی آماده سازی تهران و انجام چندیدن مرحله تست PCR، فضای متفاوت و خاصی را هم در زمان حضور این مسابقات تجربه خوهند کرد.

بر اساس اعلام مقامات ژاپنی کلیه تیم های حاضر در این مسابقات می بایست بر اساس پروتکل های خاص اعلام شده، حداقل ۳ روز زودتر جهت قرنطینه فردی در دهکده مسابقات حضور یافته و به منظور حفظ سلامت خود، در مدت اقامت خود مجوز تردد خارج از محدوده مشخص شده را نیز نخواهند داشت و با شرایط ویژه به انجام تمرینات خود تا روز مسابقه خواهند پرداخت.
۲۷ فروردین ۱۴۰۰ ۱۲:۳۲

نظر مخاطبان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

آیکون ایمیل

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.