بازپرداخت بلیط المپیک به روش آمریکایی

بازپرداخت بلیط المپیک به روش آمریکایی
فرادی که از طریق سامانه مجاز فروش بلیط در ایالات متحده نسبت به خریداری بلیط بازی های توکیو2020 اقدام کرده اند تنها 75 درصد از مبلغ پرداختی خود را بعنوان بازپرداخت دریافت خواهند کرد.
 
ا
به گزارش  روابط عمومی کمیته ملی المپیک و به نقل از آسوشیتدپرس، بر اساس برخی گزارشات ارتباطات CoSport با برخی از مشتریان مشاهده حاکی از آن است که بازپرداخت نقدی بسته خریداری شده را فقط با 75 درصد پرداخت می گردد اما گزینه انتقال 100 درصد به کارت اعتباری برای رزرو در آینده باز خواهدبود. برخی از مشتریان با تصمیم جدید کمیته برگزاری توکیو2020 مبنی بر ممنوعیت ورود تماشاگران خارج از کشور هزاران دلار متضرر خواهندشد.
به دلیل شیوع ویروس کرونا ، عامل تعویق یکساله بازی های المپیک ، دولت ژاپن اجازه حضور طرفداران خارجی را صادر نخواهدکرد. مشتریان در ایالات متحده حداقل می بایست ارزش اسمی هر بلیط خریداری شده را دریافت نمایند ، اما این موضوع تا سه ماهه سوم سال محقق نخواهد شد ، زیرا تنها در این بازه زمانی است که ATR پیش بینی بازگشت بودجه از سوی توکیو2020 را خواهد داشت.
بعنوان مثال برای برخی از مشتریان بلیط ها به ازای هر نفر به قیمت 295.94 دلار به اضافه هزینه رسیدگی 58.22 دلار هزینه داشته است. کو اسپرت CoSport اعلام کرده است: "طبق شرایط و ضوابطی که همه مشتریان هنگام خرید توافق کردند ، 'وقتی بسته هتل و بلیط یا فقط بسته اضافی و یا اقامتگاهها لغو می شود، مسئولیت کواسپرت فقط به بازپرداخت وجه دریافتی از برنامه لغو شده محدود خواهدبود.
 
۲۳ فروردین ۱۴۰۰ ۱۱:۵۸

نظر مخاطبان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

آیکون ایمیل

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.