بازدید رئیس کمیته ملی المپیک از تمرینات تیم بوکس جوانان

بازدید رئیس کمیته ملی المپیک از تمرینات تیم بوکس جوانان

رئیس کمیته ملی المپیک پس از بازدید از اماکن در دست نوسازی و بهسازی آکادمی ملی المپیک و بررسی روند اجرایی کار از تمرینات تیم بوکس جوانان نیز بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک؛  سیدرضا صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک صبح امروز (شنبه) در حالی که ملی پوشان بوکس جوانان در حال انجام تمرینات هوازی بودند از تمرینات این تیم  دیدن کرد.
رئیس کمیته ملی المپیک ضمن بازدید با کادرفنی تیم ملی جوانان و بوکسورها به گفتگو پرداخته و برای مشتزنان اعزامی به رقابت های جهانی لهستان آرزوی موفقیت کرد.
صالحی امیری ابراز داشت: یک هدیه به عنوان عیدی برای بوکسورها در نظر گرفتیم که بزودی به آنها اهدا می شود و همچنین برای هرکسی که موفق به کسب مدال جهانی شود هم پاداش در نظر میگیریم.

 

صالحی امیری در ادامه از بوکس به عنوان یکی از رشته های زحمتکش در سالهای اخیر یاد کرد و عنوان داشت در راستای اجرای برنامه های فدراسیون همه نوع  حمایتی از این رشته و مسئولان آن خواهیم داشت تا بوکسورهای عزیز با دلگرمی بیشتری به کار خود ادامه دهند.
همچنین رضا مهدی پور سرمربی تیم بوکس جوانان هم از روند تمرینات و آماده سازی تیم خود توضیحاتی را به رئیس کمیته ملی المپیک ارائه داد و عنوان داشت نفرات جوان و آینده دار تیم ملی با تمام توان در رقابتهای جهانی بمصاف حریفان خود خواهند رفت.

۱۴ فروردین ۱۴۰۰ ۱۳:۱۱

نظر مخاطبان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

آیکون ایمیل

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.